Yasak Elma’nın yıldızı yüreklerimizi ısıttı

Eda Ece'den sanatçı böyle olur dedirtecek davranış...

FOX TV’de yayınlanan ve izleyicilerin büyük bir beğeni ile takip ettiği Yasak Elma adlı dizisinin başrol oyuncularından Eda Ece bugün Twitter’daki sosyal medya hesabında yaptığı bir paylaşımda “Benim evimde çalışan ablanın 11 yaşındaki çocuğu epilepsi hastası.İlacını almak için başvurmuşlar ama sanırım dünyanın içinde bulunduğu bu olağanüstü halden dolayı yurtdışından ilaç gelemiyor.55 gün olmuş.Doktoru eldeki ilaçları vermiş bitmiş, bir süredir tamamen ilaçsız kaldı.” paylaşımını Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu’nu etiketleyerek paylaşmasının ardından ünlü sanatçının bir çok takipçisi bu tweeti hemen retweet etti.

Eda Ece‘nin bu paylaşımın hemen ardından Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu resmi Twitter hesaplarından “Hasta yakınlarına ulaşabileceğimiz iletişim bilgilerini direkt mesaj üzerinden iletebilir misiniz?” notu ile dönüş yaptı.

Bunun üzerine ünlü sanatçı Eda EceHızlı cevabınız Bahis Siteleri için @saglıklıçözüm yürekten teşekkür ederim. Ve bu tweetin görülmesi için paylaşan buradaki insanlara da teşekkür ederim. Umarım bir an önce hallolur” notu ile Sağlık Bakanlığı’na ve takipçilerine teşekkür etti.

İŞTE O TWEETLER

Kamil HIZER / Magazinname.com

Bir yanıt yazın