Yaşar’dan bir İbrahim Erkal klasiği “Dönemem”

Yaşar’dan bir İbrahim Erkal klasiği “Dönemem”

İbrahim Erkal ’Hürmet’ albümünden peş peşe yepyeni tekliler müzikseverlerin beğenisine sunulmaya devam ediyor. Kasım ayıda Türk pop müziğinin en başarılı müzisyen, şark yazarı ve yorumcularından, Yaşar, ’’Dönemem’ şarkısı ile dinleyicisini selamladı

Erken yaşta aramızdan ayrılarak sevenlerini ve müzikseverleri büyük üzüntüye boğan İbrahim Erkal için hazırlanan proje kapsamında İbrahim Erkal “Hürmet” albümden peş peşe yeni tekliler gelmeye devam ediyor.

 

Kasım ayında da Erkal’ın söz ve müziği kendisine ait olan 1988 yılında çıkardığı “Sırılsıklam” adlı albümünde yer alan “Dönemem” adlı şarkısını Türk pop müziğinin en başarılı müzisyenlerinden, söz yazarı ve yorumcusu Yaşar seslendirerek dinleyicisini selamladı.

 

Yaşar, “Dönemem” adlı şarkının klip çekimleri için kameralar karşısına geçerken yönetmen koltuğuna Gökhan Özdemir otururken İbrahim Erkal’ın görüntülerinden oluşan bir arka plan eşliğinde klip hazırlandı.

Zamanın ruhunu yakalayan şarkılara imza atan ve 11 Mayıs 2017’de aramızdan ayrılan, arabesk fantezi müziğin en önemli isimlerinden İbrahim Erkal, iki yılı aşkın süredir üzerinde titizlikle çalışılan çok özel bir saygı albümüyle anılıyor.

Uzun zamandır yeni bir proje yayınlamayan, Unkapanı’nın en güçlü yapım şirketlerinden Ulus Müzik etiketiyle çıkacak İbrahim Erkal “Hürmet” albüm serisinin prodüktörlüğünü İskender Ulus gerçekleştirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir