Songül Alcı kimdir?

Songül Alcı kimdir?

Birçok ödül kazanan Trawell Sağlık Hizmetleri Kurucu Ortağı saç ekim uzmanı Songül Alcı, hakkında merak edilen tüm detaylar!

Songül Alcı Kimdir?

Saç ekim uzmanı Songül Alcı ilk-orta ve lise eğitiminin hemen ardından İzzet Baysal Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu’nu kazanmış ve 1996 yılında da başarıyla mezun olmuştur. Mezuniyetinin hemen ardından mesleki kariyerine ilk olarak Florence Nightingale Hastanesi’nde başlamıştır.

Songül Alçı mesleki kariyerine devam ederken aynı zamanda senesinde Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde okumuş ve 2005 yılında mezun olmuştur. Eğitimine devam ettiği dönemlerde birçok özel hastanede çalışan saç ekim uzmanı Songül Alçı buralarda ameliyathane sorumluluğu görevini üstlenirken estetik cerrahi klinikler de yönetici olarak çalışmıştır. Yine aynı sene içerisinde Marmara Üniversitesi Hastane Yönetimi ve Organizasyon Programını başarı ile tamamlayarak sertifika almıştır.

Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olduktan bir sene sonra 2006 yılında bu kez de A.Ü Sağlık Kurumları Yönetimi Yüksek Okulu’na başlamış ve 2008 senesinde mezun olmuştur.

A.Ü Sağlık Kurumları Yönetimi Yüksek Okulu’nda eğitimine devam ederken İİstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi “Kurumsallaşma” ve “Maliyet Yönetimi” programlarını tamamlayan Songül Alçı Beykent Üniversitesi İşletme Bölümü’nde Yüksek Lisans (MBA) başlamış, “Hastane işletmelerinde Entegre Hizmetler Pazarlaması” konusu, projesi üzerine çalışmış ve 2011’de başarı ile tamamlayarak mezun olmuştur.

Songül Alcı Nereli?

Ankara doğumlu olsan saç ekim uzmanı Songül Alcı Ankara İli nüfusuna kayıtlıdır.

Songül Alcı Kaç Yaşında?

29 Mart 1983 yılında Ankara’da dünyaya gelen Songül Alcı 41 yaşındadır.

Songül Alcı Hangi burçtur

29 Mart doğumlu olan Songül Alcı koç burcudur.

Songül Alcı’nın mesleki kariyerindeki başarıları nelerdir?

Bugüne kadar birçok sağlık yönetimi, organizasyon, sağlık turizmi kongre ve seminerlere katılmış ve konuşmacı olarak yer almıştır.

Saç ekimine, Transmed Saç kliniğinde 2011 senesinde başlayan Songül Alcı aynı zamanda birçok ünlü saç ekim merkezlerinin kuruculuğunu üstlenmiştir. 2006’da Mikromotor ile FUE’yi ilk uygulayan kişilerden biri olmuştur. Ayrıca saç ekimi alanında kullanılan birçok aletin üretimi ve geliştirilmesine katkılar da bulunmuştur.

Göztepe Medical Park Hastaesi’nde 2008 yılında başlayan saç sağlığı ve saç ekim ünitesi kuruculuğu sonrasında Bahçelievler MP, Antalya MP, Gaziantep MP ve Elazığ MP Saç Sağlığı ve Saç ekim Ünitelerinde kuruculuk ve yöneticilik görevlerini üstlenmiştir.

Songül Alcı özel bir kurum tarafından 2018 senesinde düzenlenen İşimiz En iyi Marka Ödül Töreninde Yılın “En İyi Kadın Saç Ekim Uzmanı” ödülüne layık görülmüştür.

Trawell Sağlık Hizmetleri Kurucu Ortağı ve sağlık yönetimi uzmanı olarak Atv ekranlarında Pazar Sohbeti isimli programı hazırlayıp sunmuştur.

@haartransplantation youtube video kanalında Saç ekimi bilgilendirme kanalı olarak paylaşımlar da bulunmaktadır. Resmi instagram hesabı @songulalcihairtransplant, twitter hesabı ise @songulalci ‘dır. Ayrıca resmi web sitesini ziyaret edebilir, hakkında yorum, fiyat, çalışmaları vb. bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın