“Kod Adı Kırlangıç” ilk bölümüyle 12 Kasım’da ekranlarda

“Kod Adı Kırlangıç” ilk bölümüyle ekranlarda…

“Kod Adı Kırlangıç” ilk bölümüyle 12 Kasım’da ekranlarda

TRT 1’in merakla beklenen yeni dizisi Kod Adı Kırlangıç’ın ikinci fragmanı yayınlandı. Dizi 12 Kasım Pazar günü saat 17.45’te izleyiciler ile buluşacak.

TRT 1’in mahallede kurdukları gizli teknoloji üssünde kendi dronlarını tasarlayan gençlerin hikayesini ekranlara taşıyan Kod Adı Kırlangıç,12 Kasım Pazar günü saat 17:45’te ilk bölümüyle ekranlara geliyor.

“Kod Adı Kırlangıç”ın 12 Kasım Pazar günü saat 17:45’de TRT 1 ekranlarında yayınlanacak 1. Bölüm konusu şöyle:

Drone yarışmasına kendi tasarlayıp ürettiği dronu ile katılan Yiğit Efe, yarışı ikinci olarak tamamlar. Aynı yarışmada üçüncü olan Zeynep ile Yiğit Efe’nin yolları ilk kez burada kesişir. Şirket adlı gizemli bir yapının çalışanlarından olan Aspar ve Selim ise birbirine tamamen zıt karakterdedir. Aspar, yarışa müdahale eder ve Yiğit Efe’nin birinci olmasını engeller. Selim ise Şirket’in gerçek planının henüz farkında değildir. Yarıştan hemen sonra Şirket Selim’e yeni bir görev verir ve Yiğit Efe’nin projesini çalıp kendilerini getirmesini ister. Selim bu görevi içine sindiremese de, Yiğit Efelerin apartmanına taşınır. Öte yandan Zeynep ve ailesi de mahalleye taşınmıştır. Zeynep Yiğit Efe ile çok anlaşamasa da, mahalledeki çocuklarla kısa sürede kaynaşır.

Şirket gizli projeyi ele geçirebilecek mi? Aspar’ın kötülüklerine rağmen, çocuklar grup olmayı başarabilecekler mi?

Mahallede yaşanan birbirinden eğlenceli olaylar, çocukların renkli teknoloji dünyası, iyilik ve kötülüğün nefes kesen mücadelesini anlatan Kod Adı Kırlangıç, 12 Kasım Pazar günü saat 17:45’de TRT 1’de

Bir yanıt yazın