Huda Beauty Fauxfilter Concealer ile göz altlarına filtre etkisi

Güzelliğin sınır tanımayan gücü Sephora, ünlü makyaj artisti Huda Kattan’ın imzasını taşıyan Fauxfilter Concealer ile mükemmel bir kapatıcılık sunarken aynı zamanda aydınlatıcı formülasyonu ile de dikkat çekiyor.

Huda Beauty Fauxfilter Concealer ile göz altlarına filtre etkisi

Güzelliğin sınır tanımayan gücü Sephora, ünlü makyaj artisti Huda Kattan’ın imzasını taşıyan Fauxfilter Concealer ile mükemmel bir  kapatıcılık sunarken aynı zamanda aydınlatıcı formülasyonu ile de dikkat çekiyor.

Göz altlarına profesyonel bir bitiş sunan ürün adeta bir filtre etkisi yaratıyor. Gün boyunca kusursuz bir performans gösteren parfümsüz kapatıcı, uzun süreli kalıcılığı ile de makyaj tutkunlarının beğenisi kazanıyor. Kremsi bir dokuya sahip olan Huda Beauty Fauxfilter Concealer, ince yapısı ve güçlü içeriği sayesinde  göz altı makyajında sıklıkla karşılaşılan kırışıklıkların concealer ile dolması sorununu yok ederek makyajınızda ikinci bir ten etkisi sunuyor.

Cilde uygulandığı andan itibaren göz altıyla muhteşem bir senkronizasyon sağlayan ürün, kullanım kolaylığı sağlayan aplikatörüyle de göz altlarındaki kıvrımlara mükemmel bir şekilde ulaşıyor. Huda Beauty ürünleri sadece Sephora Mağazalarında, sephora.com.tr’de ve Sephora Türkiye Mobil Uygulaması’nda güzellik  tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

Bir yanıt yazın