Bien, tesisatçılara eğitim vermeye devam edecek

Bien, 1000 tesisatçıya eğitim verdi. Bien 2022 yılında 1500 tesisatçıya eğitim verecek

Bien, tesisatçılara eğitim vermeye devam edecek

Tasarımdaki öncü kimliği ve çevreci yaklaşımıyla adından söz ettiren Bien, 2021 yılında başlattığı tesisatçı eğitimlerine 2022 yılında da devam ediyor. Armatür, vitrifiye, gömme rezervuar ve tamamlayıcı mamuller ile ilgili eğitimlerin birinci bölümü; İstanbul, Ankara, İzmir, Kayseri, Konya, Çorum, Mersin, İskenderun, Sivas, Nevşehir, Bursa, Denizli, Bodrum, Eskişehir, Samsun, Trabzon’da 1000 ustanın katılımıyla tamamlandı. Eğitimlerde ustalara ayrıca Bien’in yeni geliştirdiği Bien Supreme Gömme Rezervuar ile ilgili ayrıntılı teknik eğitim verildi. Bien, eylül ayı itibarıyla devam edeceği tesisatçı eğitimleriyle yıl sonuna kadar 25 şehirde 1500 ustaya ulaşmayı hedefliyor.

 

“Eğitimlerle sektörün teknik hizmet kalitesini artırıyoruz”

Bien olarak geliştirdikleri ürünlerle sektörün standartlarını yukarı çektiklerini dile getiren Bien Banyo Pazarlama Müdürü Murat Cem Güvengiriş; “Eğitimlerimizde ürünlerimizi tanıtırken, kurulum, bakım ve onarım gibi konularda da ustalarımıza gerekli bilgi aktarımını yapıyoruz. Ürünlerinizin kalitesi ne kadar iyi olursa olsun kurulum ve bakım; kullanım ömrü, konfor ve çevreciliği için en önemli adımların başında geliyor. Bien olarak ürünlerimizin her zaman aynı yüksek performansla çalışması, çevreci kimliğini koruması ve kullanıcılarımıza gerçek Bien ayrıcalığını yaşatması için Türkiye genelindeki tesisatçılarımızla bir araya geliyoruz. Tesisatçılarımızın kurulumda dikkat etmesi gereken noktalar, yapılması gereken hassas ayarlar konusunda eğitimler veriyoruz. Böylece Bien kullanıcıları Türkiye’nin neresinde olursa olsun her zaman en iyi performansla ürünlerinin konforunu yaşayabiliyor. Eğitimlerle sektörün teknik hizmet kalitesini artırıyoruz. Ürünlerimizin performansı ve doğal kaynaklarımızın sürdürülebilirliğine de destek olan eğitimlerimizin ikinci bölümüne eylül ayı itibarıyla devam ederek, yıl sonuna kadar toplamda 25 şehirde eğitim düzenleyeceğiz ve 1500 ustaya ulaşacağız ” açıklamalarında bulundu.

 

Bien Hakkında

Bien, Türkiye ve dünyada yapı sektörünün önemli oyuncularındandır. Tasarımdaki öncü kimliğiyle de dikkatleri çeken Bien, sergilediği çevreci yaklaşımı ve doğaya saygılı tavrıyla öne çıkan bir markadır. Üretimini Bilecik ve Bozüyük’teki fabrikalarında yapan Bien, yurt içinde 130’u aşkın yetkili satıcısı, 3.500’ü aşkın satış noktasıyla pazardaki yerini almaktadır. Üretiminin yüzde 35’ini yurt dışındaki 70’e yakın ülkeye ihraç eden Bien ödüllü tasarımları ve 100’ü aşkın ürün koleksiyonuyla yılda 50 milyon m2’nin üzerinde üretim kapasitesine sahiptir. 2020 yılında yapılan yeni yatırımlarla 1 milyon adet/yıl seramik sağlık gereçleri üretim kapasitesi, armatür üretim tesisi ve tamamlayıcı ürünler üretim tesislerini faaliyete geçiren Bien’in ürün yelpazesinde ıslak mekanlara yönelik ürünler, seramik sağlık gereçleri, armatürler, gömme rezervuar, banyo mobilyası   ve banyo aksesuarları yer almaktadır.  6 kıtada 70’e yakın ülkeye ihracat gerçekleştirirken, tüm üretimini TS EN 14411 ve TSE YILDIZ/ÇİFT YILDIZ belgelendirmesi ile, Türk standartlarına uygun olarak üretmektedir. Entegre Yönetim Sistemini kurarak ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001 ve ISO 27001:2013 sertifikalarını alan Bien, aynı zamanda Gümrük işlemlerinin kolaylaştırılması yönetmeliği kapsamında ’Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü’’ (Authorised Economic Operator) sertifikasını almaya da hak kazanmıştır

Bir yanıt yazın