Dilan Damgacıoğlu’ndan özgür ve cesur kombinler

İç giyim modasında özgün tasarımları ile dikkat çeken ILONI by dilan markasının kurucusu Dilan Damgacıoğlu, sektör içerisindeki hedeflerini anlattı.

Dilan Damgacıoğlu’ndan özgür ve cesur kombinler

Kurulduğu günden bu yana iç giyim modasında özgün tasarımları ile kendinden söz ettirmeyi başaran ILONI by dilan, cesur ve feminen çizgiler ile yumuşak ve naif çizgileri bir araya getiriyor. Alışılmışın dışındaki tasarımlarıyla çekiciliği ön plana çıkaran ILONI by dilan, cüretkar parçalarıyla göz dolduruyor.

ILONI’de öncelik kendini keşfetmek ve kabullenmek

Tasarladığı her bir parçanın kendi içinde bir hikayesi olduğundan bahseden Dilan Damgacıoğlu, parçaların hikayeleri ile insanların hikayelerini harmanladığını ve ILONI’nin en büyük önceliklerinden birinin de kişinin kendini keşfetmesi ve kabullenmesi olduğundan söz ediyor. Markayı kurmasının altındaki temel sebepler arasında bu durumun çok önemli bir yere sahip olduğunun altını çizen Dilan Damgacıoğlu, kendi hedefini şu şekilde aktarıyor; “Hedefim hem günlük giyilebilen ama eşsiz hissettiren hem de özel günlerde giyilebilen iç giyim ürünlerinde ön sırada yer almak. Bazı parçaları dış giyime taşıyarak farklı eşleştirmelerle kadınların kendine özgü kombinlerini oluşturmasını sağlayarak içsel dünyalarını ifade edebilmelerine aracı olmak.”

Bir yanıt yazın