Vitalica Wellness “kişiye özel” çözümler öneriyor

Vitalica Wellness “kişiye özel” çözümler öneriyor

Vitalica Wellness’in Intensive Detoks, Master Detoks ve Ayurvedik Detoks programları, konuklarını fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal olarak “tam bir denge haline” taşıyan çok özel bir yolculuğa davet ediyor. 2021 sezonunda hizmete sunulan; bağışıklığın güçlendirilmesine, akciğer temizliğine ve hafıza restorasyonuna odaklanan Post-COVID Programı COVID-19 enfeksiyonu geçirmiş kişilerde solunum sistemi, kalp ve damar sistemi fonksiyonları ile nörolojik ve psikolojik komplikasyonlar basta olmak üzere enfeksiyonun organizma üzerinde bıraktığı hasarları minimum düzeye taşımak, COVID-19 enfeksiyonu geçirmemiş kişilerde ise bağışıklığı güçlendirip vücudun virüse karşı savunmasını güçlendirmek için tasarlandı.

Her bireyin “tek” ve “eşsiz” olduğu bilinciyle ‘’kişiye özel’’ olarak belirlenen zengin programlarıyla beklentilerin ötesinde “sağlıklı yaşam” hizmetleri sunan Vitalica Wellness, geleneksel ve modern tıbbın en etkili uygulamalarını içeren detoks programlarını deneyimlemek için yoğun ilgi görüyor. Vitalica Wellnes’ ta alanında uzman doktorlar ve terapistler kişisel sorularınızı yanıtlarken, bağışıklığınızı güçlendirmek için dünyanın seçkin merkezlerinde uygulanan “kişiye özel” çözümler öneriyor. Koronavirüse karşı alabilecekleri en büyük önlemin, sağlıklı ve hijyenik ortamlarda yaşamak ve bağışıklık sistemlerini güçlendirmek olduğunu bilenler sezonu Bodrum’da Vitalica Wellness’ın ozon terapi, ozon sauna, infrared sauna, Nasayam (burun ve sinüs temizliği) ve “kişiye özel” bağışıklık destekleyici özel terapiler sayesinde bağışıklık sistemlerini güçlendirerek açıyorlar.

Dünyada bir wellness merkezinde ilk kez uygulanacak olan Biohacking Programı ise yaşamı kendi kontrolü altına almaya, bedensel, zihinsel ve ruhsal performansı optimize etmek için bilimin ışığında kendini değiştirebilmeye ve kendinin en iyi versiyonunu yaratmaya odaklanarak, katılımcıları maksimum performansa ve üretkenliğe taşıyor.

Vitalica Wellness Bodrum  çocuklarımızın daha duyarlı, bilinçli bir çocukluk ve ergenlik süreci geçirmelerini hedefleyen çok özel bir Mental ve Fiziksel Wellness Programı hazırlarkenayrica  Mayıs ayında da “Bootcamp” temalı programı ile günlük yaşama odaklanmayı, stres, öfke, hayal kırıklığı ve kaygı düzeyini azaltmayı, daha fazla iç huzur ile mutluluğun tadını çıkarmayı, güveni ve öz saygıyı artırmayı, zihinsel ve fiziksel sağlığı iyileştirmeyi hedefliyor.

Vitalica Wellness felsefesinin temel taşlarından biri olan bütüncül ve kişiye özel yaklaşım, mutfağını da kapsıyor. Bu mutfakta, modern beslenme araştırmalarından ve geleneksel beslenme felsefelerinden edinilen bilgiler sentezleniyor, bu bilgiler menülere yansıyor. Her iki merkezde de bulunan Vitalica Healing Restaurant’larda, çok sağlıklı gıdaların da çok lezzetli olabildiği keşfediliyor. Merkezin “yemeğiniz ilacınız, ilacınız yemeğiniz olsun!” felsefesiyle, ömür boyu sürecek olan sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazanılıyor. Uzman doktorlar tarafından geliştirilen programlar yaşa, cinsiyete, anatomik yapıya ve beklentilere uygun olarak, kişiye özel çözümler sunan modüllerle sunuluyor.

Le Méridien Bodrum Beach Resort bünyesinde yer alan Vitalica Wellness Bodrum, uluslararası otel zinciri Marriott International’ın da premium bir üyesi olarak uluslararası standartlarda aldığı hijyen ve temizlik önlemlerinin yanı sıra Ege’de ilk güvenli tatil sertifikasını alan uluslararası tesislerin  başında gelerek ayrıcalıklı misafirlerinin sağlığını ve güvencesini her zaman önde tutmaya devam etmektedir. Vitalica Wellness Bodrum misafirlerinin ve çalışanların sağlığı için tüm çalışanlarının  COVID-19 aşılama programı başlamış ve ve tüm çalışanlara her 10 günde bir PCR testi uygulanmaktadır.

Vitalica Wellness’da sadece, faydaları bilimsel olarak kanıtlanmış tedavilere ve uygulamalara yer veriliyor. Ayrıcalıklı misafirlerinin tüm beklentilerini karşılayacak modelde planlanmış ve konumlanmış Le Meridien Bodrum Beach Resort, tamamı panoramik manzaralı ve güneş ışığından maksimum faydalanan odaları, izole ve doğal kum plajı ile bu sezon Bodrum’da unutulmaz anlar vadediyor…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir