Veli Erdem Karakülah’tan sevindiren haber!

Veli Erdem Karakülah ''Ben Gibi'' albümünün ilk video klip çalışmasını ‘Edalı da Modalı Yar'a çekerek sevenleriyle yeniden buluşuyor.

Veli Erdem Karakülah’tan sevindiren haber!

Sevilen birçok şarkıda imzası olan, sesiyle ve yorumuyla şarkılara renk katan, Ankara müziğinin sevilen ismi ”Veli Erdem Karakülah’‘; geçtiğimiz günlerde yayımlamış olduğu ”Ben Gibi” albümünün ilk video klip çalışmasını ‘Edalı da Modalı Yar’a çekerek sevenleriyle yeniden buluşuyor. Yeni albümünde farklı yörelerin etnik izlerini taşıyan, 80’li ve 90’lı yıllara ait şarkılarla nostalji yaşatan ve her kesimden müziksevere hitap eden “Ben Gibi” albümü tüm müzik platformlarında yerini aldı.

Yıllar önce müzik dünyasına ilk adımını ”Sevenden Adam Olmaz” şarkısı ile atarak hafızalara kazınan Veli Erdem Karakülah,  2012 yılında yayımlamış olduğu ”Milad” albümü ile sektördeki kalıcılığını sağlayarak; ”Dilek Ağacı, Sıkı Tut, Sözüm Yine Söz, Benle Var mısın” gibi şarkılarla müzik severler tarafından kısa sürede benimsenerek büyük ilgi gördü.

2016 yılında ”Ahtım Var” albümünü yayımlayan Veli Erdem Karakülah; “anlık duyguların zincirinden ortaya çıkıyor” diye bahsettiği, kendisine ait 400 şarkısının da olduğunu belirtti.

En son yayımlamış olduğu ”Git Yoluna Sevdiğim” şarkısı ile ilgi odağı olan başarılı sanatçı ”Veli Erdem Karakülah”; geçtiğimiz gün yayımlamış olduğu ”Ben Gibi” albümünün ilk video klip çalışmasını ise ‘Edalı Modalı Yar’a çekerek sevenleriyle yeniden buluştu. Eğlenceli şarkısıyla bu yaz çok konuşulacak ve izleyenleri ve dinleyenleri yerinde oturtmayacak video klibininin yapımcılığını VEK Production üstlenirken yönetmenliğini Ömer Akkuş yaptı.

Yurt içi ve yurt dışında birçok festival, konser ve özel gecelerde sahne alan Veli Erdem Karakülah, yepyeni ve eğlenceli albümünü yaz aylarında sevenleriyle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyor.

‘’Veli Erdem Karakülah’’ın yeni şarkısı ‘’Edalı Modalı Yar’’ Türkiye’nin en güçlü müzik yapım şierketlerinden WediaCorp Music etiketiyle yayında ve klibi sanatçının Youtube kanalında!

Bir yanıt yazın