Murat Övüç’ten, Fettah Can’a ağıza alınmayacak küfür!

Murat Övüç, kavgada bile söylenmeyecek bir küfrü sosyal medya üzerinden Fettah Can'a söyledi...

Murat Övüç’ten, Fettah Can’a ağıza alınmayacak küfür!

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya fenomeni olan Murat Övüç’ün oğlu Burakcan Övüç’ün kendi kullandığı aracın içerisinde elinde bulundurduğu silahla konutların bulunduğu yöne doğru rastgele ateş etme görüntüleri sosyal medyada yayınlanmıştı.

Sosyal medyada paylaşılan bu görüntülerin ardından duyarlı sosyal medya kullanıcıları tepki göstermiş ve Burakcan Övüç kısa sürede Twitter’da Trend Topic olmuştu.

Görüntülerin sosyal medyada infial yaratması üzerine trafikte terör estiren Burakcan Övüç gözaltına alındıktan sonra ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılmıştı.

Oğlunun serbest bırakılmasının ardından sosyal medya hesabından açıklamalar yapan Murat Övüç  “Oğlum’un yapmış olduğu hareket yanlış. Ama kullandığı silah kuru sıkı bir silah. Karakola giderek ifademizi verdik. Hiçbir sorun yok. Oğlum evinde uyuyor” diyerek oğlunun serbest bırakıldığını takipçilerine duyurmuştu.

Murat Övüç sosyal medyada açıklamalarına devam ederken “Tabii ki yaptığı yanlış. Bu kadar hakaret bu kadar linç daha 20 yaşında bir delikanlı. Türk polisine ve yargıya çok teşekkür ediyorum. Unutmayın doğruysan her şey senin için çok güzel oluyor ama yılansan için fesatsa sürünüyorsun.” yazarak videoyu takipçileriyle paylaşmıştı.

Oğlunun serbest bırakılmasının ardından sosyal medya fenomeni Murat Övüç evladına sahip çıkarken, oğlu hakkında eleştirilerde bulunan ünlü sanatçı Fettah Can’a da küfürler etti.

Burakcan Öğüt’ün sosyal medyada paylaşılan görüntüsünü paylaşan Fettah Can paylaşımın altına “Sabahtan akşama kadar ıslak odun lazım” notunu düşmüştü.

Fettah Can’ın bu paylaşımın ardından Murat Övüç sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda Fettah Can’ı hedef göstererek “Bir tane bitik herif var ıslak odunla sabaha kadar dövmek lazım demiş o ıslak odunu var ya g… s… sen kimi dövüyorsun lan bitik.” diyerek küfürler savurdu.

Fettah Can’ın, Murat Övüç’ün bu küfrüne nasıl bir cevap vereceği büyük bir merakla bekleniyor!

Kamil Hızer / Magazinname.com

Bir yanıt yazın