Usta Yönetmen Gökmen Yıldız’dan Mükemmel Bir Film

Yapmış olduğu başarılı filmleri sayesinde dikkatleri üzerine çeken Gökmen Yıldız yeni bir film için çalışmalara başladı.

Yapmış olduğu başarılı filmleri sayesinde dikkatleri üzerine çeken Gökmen Yıldız yeni bir film için çalışmalara başladı.

“Sokakta Koparılan Bir Gül” isimli filmiyle karşımıza çıkacağı konusunda bilgiler veren Gökmen Yıldız açıklamasında; “ Bu film ile birlikte sevgililerin gönüllerini mükemmel bir acıyla doldurarak, birbirlerine duydukları aşkın değerini daha iyi anlamalarını sağlayacağız. Mendillerinizi hazır edin,  sokaklar Gülbahar ile Nurali’nin bu enteresan aşkını görsün” ifadelerine yer verdi.

Filmin başrollerinde Aycan Banu Ölmez ile birlikte Çeşminaz Naz, Çağın Avşar, Deniz Mirzaoğlu, Ruken Mirzaoğlu ve Mustafa Doğan bulunuyor.

Son zamanlarda paylaştığı remix ve prodüksiyonlarının yanı sıra sahne performansıyla da adından sıkça söz ettiren DJ Mahmut Görgen ise bu filmde konuk oyuncu olarak yer aldı.

“Sokakta Koparılan Bir Gül” isimli filmin yönetmen koltuğunda Gökmen Yıldız yer alırken senaryosu da onun imzasını taşıyor.

Film çekimlerinin hala devam ettiği bilgisine ulaşılırken, yayın tarihi konusunda ise bir bilgi paylaşılmadı.

Bir yanıt yazın