Yonca Lodi ilaç firması çalışanlarını çoşturdu

Yonca Lodi'den anlamlı yeni yıl mesajı...

Yonca Lodi Türkiye’nin en büyük ilaç firmalarından birisi olan Nobel İlaç’ın 2019 yılı balosu için Antalya’da bulunan Titanik Deluxe Golf Hotel’de muhteşem bir konser verdi. Yonca Lodi 31 Aralık günü çıkarcağı yeni albümünün tanıtımını da bir nevi bu konserde yapmış oldu.

Konserde sergilediği muhteşem performans ile ilaç firması çalışanlarının bir yıllık streslerini atmalarını sağlayan Lodi konserinde “2019 yılı hoşgörü yılı olsun” dediğinde izleyenlerden büyük bir beğeni ve alkış aldı.

Yonca Lodi’nin bazı parçalarına geceye katılan yaklaşık bin civarındaki konuklar eşlik ederek adeta bir koro halinde şarkılarını söylerken, yüzünden mutluluk akıyordu.

Konsere yeşil bir şık sahne elbisesi ile çıkan Yonca Lodi bazı şarkılarda sahneden inerek konuklarının arasında şarkılarına devam ederken kendisine eşlik etmek isteyen konuklarına da mikrofonu uzatmayı ihmal etmedi..

Yonca Lodi konserinde ara ara yeni yıldan beklentilerini konserini izlemeye gelen konukları ile paylaşırken, konuklarınında yeni yıl beklentilerini sormayı ihmal etmedi.

Kamil HIZER / Magazinname.com

Bir yanıt yazın