Arnavutköy’e süper lüks sinema salonları açıldı

Böyle bir sinema salonunda film izlemenin keyfine doyum olmaz...

Arnavutköy’de yapımı tamamlanan ve Avlu 34 adı ile açılan alışveriş merkezine “skyland” adı verilen muhteşem konforlu 5 sinema salonu açıldı.

Açılışa Arnavutköy Belediye Başkanı Yardımcısı Turgut Baran, Mars Dağıtım firmasının ortaklarından Koreli yapım firması CJCGV’nin Ceo’su ve 18 Ocak’ta vizyona girecek olan Laz-Kit filminin yapımcısı Zeki Akıncı katıldılar.

Açılış kurdelesini hep birlikte yapan yetkililer, açılış sonrası ayrıca hep beraber bir pasta keserek kutlama yaptılar.Açılış sonrası Koreli yapımcılar Avlu 34 alışveriş merkezine aileleriyle gelen çocuklara ücretsiz sinema gösteriminde bulundular.

 

CJCGV’nin Ceo’su yaptığı açıklamalarda Türkiye’nin bir çok iline yeni sinemalar yapılmasına destek olacaklarını, Türkiye gibi dost bir ülkede girişimci olarak bulunmaktan onur duyduklarını açıkladı.

Ünlü yapımcı Zeki AKINCI yaptığı açıklamada “Türkiye’de sinema salonlarının artmasından çok büyük mutluluk duyduklarını ve 18 Ocak’ta vizyona girecek “Laz-Kit” isimli filminin galasının Avlu 34’te bulunan lüks sinema salonlarında yapılacağını duyurdu.

HABER : Kamil HIZER / Magazinname.com

Bir yanıt yazın