Tövbeler Olsun Pazar akşamı 12.bölümüyle ekranlara geliyor

Tövbeler Olsun'da Namzet'in planı nasıl sonuçlanacak?

Tövbeler Olsun Pazar akşamı 12.bölümüyle ekranlara geliyor

Başrollerinde Erkan Can, İpek Tuzcuoğlu ve Güven Kıraç gibi önemli isimlerin oynadığı TRT1 ekranlarında yayınlanan aile komedi dizisi “Tövbeler Olsun” on ikinci bölümüyle ekranlara geliyor…

Tövbeler Olsun adlı dizi 12.bölümüyle 8 Kasım Pazar akşamı saat 20.00’de ekranlara gelecek ve“Tövbeler Olsun”un yeni bölümünde neler olacak:
Namzet devamlı olarak aşırı cimriliğinden dolayı başına işler açmaya devam ederken bu kez de ‘ağırlığınca altın’ yüzünden şişmanlattığı Fidan’dan helallik almaya çalışmaktadır. Ama Fidan’dan helallik almak o kadar kolay değidir. Latife, Fidan’ın durumuna üzülerek yanına Hülya ve Neşe’yi de alarak Fidan’ı hummalı bir şekilde zayıflatmaya başlatır.

Tövbeler Olsun 12 Bölüm Fragmanı

Anıl ve Nazmiye’nin aralarında başlayan ilişkileri gün geçtikçe ciddileşmektedir. Aylin’e Buğra ve Sena’nın sevgili olduğunu söyleyen Osman, Aylin’e büyük bir şok yaşatır. Namzet’in Fidanı zayıflatma çabaları sonuç vermez ve Namzet’i bekleyen başka bir sürpriz daha vardır. Bu arada Kayseri’den kim, kime sürpriz bir şekilde misafir olarak gelmiştir?

Bir yanıt yazın