Teşkilat dizisinin 86 bölümünde neler olacak?

TRT 1’de yayınlanan, her hafta milyonları ekran başına kilitleyen Teşkilat, 3 Aralık Pazar akşamı seksen altıncı bölümüyle ekrana gelecek.

Teşkilat dizisinin 86 bölümünde neler olacak?

Teşkilat’ın yeni bölümünde neler olacak:

Gökhan ortadan kalksa da Ömer bunun bir son olmadığının farkındadır. Ekibin yeni hedefi, şirketin gerçekleştireceği para transferini önleyip aynı zamanda yeni düşmanlarının kimliğini tespit etmektir. Mağlubiyete uğrayan Skarlet destek için en yakınından yardım ister. Kendisi deşifre olmadan Neslihan’ın hayatına girerken ortağı da Ömer’in açık açık hedefine gelecektir. Eskisinden daha zeki ve daha acımasız olan yeni düşmanlar, karşılarında Ömer Atmaca ve ekibinin olduğunun farkındadırlar. Şirketin yeni hücresi kendini her ne kadar saklamaya ve hedef şaşırtmaya çalışsa da Teşkilat onları bulacaktır.

‘Teşkilat’, yeni bölümleriyle her pazar akşamı TRT 1’de.

 

“TEŞKİLAT” KÜNYE

Yönetmen                  : Burak Arlıel

Senaryo                      : Teşkilat Yazı Grubu

Oyuncular                  : Murat Yıldırım (Ömer Atmaca), Aybüke Pusat (Neslihan Erdemsoy), Yunus Emre Yıldırımer (Korkut Sönmezay), Sarp Levendoğlu (İbrahim Karahoca), İlker Kızmaz (Gökhan Kargı), Ceyhun Mengiroğlu (Cihangir Erdemsoy), Serdar Yeğin (Uzay Çelenkli), Tuğçe Açıkgöz (Gizem Kırcalı), Ebru Nil Aydın (Sacide Atmaca), Selin Genç(Sena), Ebru Şam (Scarlett), Melisa Akman (Nazlı Hisarca) ve Cengiz Bozkurt (Çetin Erdemsoy)

Bir yanıt yazın