Taha Gürbüz’ün “Zaman” heyecanı!

Taha Gürbüz “Zaman” adlı şarkısı ile müzikseverlerle buluşmanın heyecanını yaşıyor.

Taha Gürbüz’ün “Zaman” heyecanı!

Manyak adlı ilk solo albümünü 2017 yılında yapan Taha Gürbüz daha sonraki yıllarda yayınladığı EP ve teklileriyle  müzik dünyasında aranan isimler arasında yer almayı başarmıştı.

Taha Gürbüz bu kez de “Zaman” adlı şarkısı ile müzikseverlerle buluşmanın heyecanını yaşarken bu şarkısında yaşadığı aşkın zamana yenik düşmemesini ve eskimemesini dileyen bir adamın ‘zaman’la konuşmasını konu aldı. Başarılı sanatçı Taha Gürbüz bu çalışmasında . bağımsız müzisyenin piyano akorları ve ritmik yapısıyla beraber bestelediği “Zaman”, trompet partisyonları ve synthesizer sesleriyle retro tınılar barındıran dingin ve orta tempo bir şarkı olarak müzikseverlerin beğenisine sundu.

Taha Gürbüz’ün teklisine usta ellerden narin dokunuşlar

Sözü, müziği Taha Gürbüz’e düzenlemesi ise Taha Gürbüz ve Alpay Vural’a ait olan, tüm kayıtları müzisyenin home stüdyosu ve müzikal İşler Stüdyosu’nda tamamlanan “Zaman”ın mix ve mastering’ini Pinhani grubundan tanıdığımız Eray Polat üstlendi. Albümün dördüncü teklisi “Zaman”ın fotoğraf çekimlerini ise fotoğraf sanatçısı Ali Kaleli gerçekleştirdi. Şarkının Umut Can Sevindik yönetmenliğinde Caddebostan’da çekilen klibi de sanatçını YouTube kanalında müzikseverlerle buluşuyor

Bir yanıt yazın