Soyun! Anında sosyal medya fenomeni ol

Bir mesleğiniz varsa ve ünlü olmak istiyorsanız yapacağınız en basit ve hızlı fenomenlik yolu soyunmaktan geçiyor

Bir çok insan özellikle Instagram ve Twitter’da sosyal medya fenomeni olmak için uğraşır, çaba sarfeder. Ama bazıları bunun için hiç mi hiç uğraşmaz. Yaptığı tek şey dekolte kıyafetler giyip paylaşım yapmak, soyunmak yeter de artar bile.

Bakın bir çok sosyal medya fenomenine, hiç birisi yaptığı işlerle tanınmıyor, sadece soyunmakla tanınıyor.Geceleri pahallı mekanlarda paylaşımlar yaparak kendilerinin selfilerini anında paylaşarak takipçilerine “bakın ben bu mekanlarda takılıyorum kaliteli kadınım” imajı veriyorlar.

Zaten daha gece başlamadan evinden başlıyor seksi paylaşımlarına. Kimisi makyaj yaparken göğüslerini gösteren pozları paylaşıyor, kimisi asansördeki aynanın karşısında vücudunu cömertçe sergiliyor. Ama sergiledikleri sadece çıplak etleri. Zaten paylaşacakları başka bir şey maalesef yok. Amaç ünlü olmak, fenomen olmak ve bu yolda her şey mübah.Bir çoğuna Cumhuriyetimizin kaçıncı kuruluş yıldönümü diye sorsan cevap veremez. Ama onun yerine göğüslerini sergiler, kalçalarını gözler önüne serer ve insanlar takip etmeye devam ederler.

Bunun yanında meslekleriyle, hünerleriyle fenomen olmak isteyenler çalışırda çalışır ama bir türlü arzu ettikleri yere gelemezler. Çünkü belli kitlenin umurunda bile olmazlar. Onlar için varsa yoksa et. Et derken kasaplarda, marketlerde satılan büyükbaş ve küçükbaş hayvanların etinden bahsetmiyorum. Bunlar iki ayaklı varlıkların etleri.

Takipçileri de hiç sormazlar. Ya bu değirmenin suyu nereden geliyor. Böyle şatafatlı yaşamı nasıl sürüyorsun. Çalışmıyorsun, gece sabahlara kadar eğleniyor, ertesi gün akşam saatlerine kadar uyuyorsun. Ama neden sorsun ki onun takipçisinin tek amacı var, iki ayaklı bir varlığın etini görmek, hatta bir adım daha ileri gideyim “nefes alsın yeter” deyimi onlar için yeterli bir sebep.

Kamil HIZER / Magazinname.com

Bir yanıt yazın