Sena Şahin “Bilir misin?” adlı şarkısını müzikseverlerle buluşturdu

Netflix yapımlarından ‘’Kuş Uçuşu’’ dizisinde şarkısı yayınlanan Sena Şahin şimdi de "Bilir misin?" adlı şarkısını müzikseverlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyor...

Sena Şahin “Bilir misin?” adlı şarkısını müzikseverlerle buluşturdu

Yeni nesil müziğin başarılı temsilcilerinden Sena Şahin, sözü ve müziği kendisine ait olan ‘Bilir Misin’ adlı hareketli şarkısını müzikseverlerin beğenisine sunuyor. Düş, Baştan Başla, Pusula, Bana Yalanlar Söyle ve Bu Gece gibi birçok şarkısıyla büyük beğeniler kazanan Sena Şahin’in 2021 yılında müzikseverler ile buluşturduğu ‘’Sonu Var Mı’’ ve ‘’Kendine İyi Bak’’ adlı şarkıları Netflix yapımlarından ‘’Kuş Uçuşu’’ dizisinde yayınlanmasının ardından kendisine büyük bir kitle kazandırdı.

Yeni nesil müziğin başarılı temsilcilerinden Sena Şahin, sözü ve müziği kendisine ait olan ‘Bilir Misin’ adlı hareketli şarkısını müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

Müzik dünyasında üretkenliği ile dikkatleri üzerine çeken Sena Şahin, ‘Bilir Misin’ için ‘Bugüne kadar yazdığım en neşeli şarkı.’ yorumunda bulunuyor.

Şarkısında 80’lerin funk popuna modern dokunuşlar katan Sena Şahin, dinleyenlerine yoğun bir enerji kazandırıyor.

Düzenlemesi Denizkan Boz ve İbrahim Tellaloğlu’na ait olan şarkının mix ve mastering’ini Tarık Ceran üstleniyor.

Küçük yaşlardan itibaren çaldığı piyano sebebiyle R&B, caz ve soul türlerinden etkilenen Sena Şahin, profesyonel müzik yaşantısında yayınladığı şarkıları ise türsüz ve zamansız olarak tanımlıyor.

Düş, Baştan Başla, Pusula, Bana Yalanlar Söyle ve Bu Gece gibi birçok şarkısıyla büyük beğeniler kazanan Sena Şahin’in 2021 yılında müzikseverler ile buluşturduğu ‘’Sonu Var Mı’’ ve ‘’Kendine İyi Bak’’ adlı şarkıları iddialı Netflix yapımlarından ‘’Kuş Uçuşu’’ dizisinde yayınlanmasının ardından kendisine büyük bir kitle kazandırmıştır.

Yakaladığı güçlü çıkışı her projesinde sürdüren Sena Şahin’in yeni şarkısı ‘Bilir Misin’, ‘New Wave’ etiketi ile tüm dijital platformlarda yayında!

Genç sanatçı Sena Şahin, yeni şarkısı ‘’Bilir Misin’’ ile ilgili duygularını şu şekilde paylaşıyor;

“Bu şarkıyı yazarken içimdeki çocuksu tarafı ilk kez vokalimde ve sözlerimde tam olarak hissettim. Çalınan kemanlar, gitarlar ve diğer canlı enstrüman kayıtları inanılmaz nostaljik bir tat kattı parçaya. Yeni nesil bir pop yaptım diyebilirim. Ben bu kadar eğlenceli parçalar yapmakta çok zorlanırdım ve “Bilir Misin” bendeki bu korkuyu ve zorluğu kırdı. Bu açıdan da söz yazarlığımı çok geliştirip dönüştüren bir parça oldu. Bu şarkıyı yaparken Ajda Pekkan’dan Sezen Aksu’ya kadar dinlediğim herkesten ilham aldım. Son dönemlerimde böyle efsanelerimizden ve klasiklerden çok beslendim.’’

 

Bir yanıt yazın