Selda Bağcan el verdi

Selda Bağcan hangi genç sanatçıya el verdi?

Türk halk müziğinin genç ve güçlü isimlerinden Deniz Toprak uzun bir aradan sonra “Gülüşün Kalır Bende” adını verdiği yeni albümü ile sevenleri ile buluşma heyecanı yaşıyor. Bestesini Selda Bağcan’ın yaptığı, sözlerini Ahmet Telli’nin yazdığı şarkı Deniz Toprak’ın albümünün çıkış parçası da olacak. Ünlü sanatçı Selda Bağcan genç türkücü Deniz Toprak için “son yıllarda beğenerek ve büyük bir keyifle dinlediğim bir sanatçı” diyerek övgüler yağdırmıştı. Selda Bağcan çok büyük bir süpriz yaparak “Gülüşün Bende Kalır” adlı şarkısı için Deniz Toprak ile düet yaptı ve daha sonra bu şarkının klip çekimleri için Deniz Toprak ile kameralar karşısına geçmişti. Klip çekimleri Beykoz kundura fabrikasında 20 kişilik bir ekiple yaklaşık 12 saat süren çekimler sonrasında çekilen klipin yönetmenliğini de Erkan Nas yaptı. Selda Bağcan aynı zamanda albümün prodüktörlüğünü de yaptı.

BU ONUR HER SANATÇIYA NASİP OLMAZ

Selda Bağcan gibi müzik dünyasının duayen sanatçılarından biri ile düet yapması hakkında açıklamalar yapan Deniz Toprak “ Selda Bağcan sadece yurdumuzda değil kendisini dünyada kanıtlamış bir sanatçıdır. Onunla benim düet yapmam ve aynı sahneyi, aynı klipi paylaşmak çok büyük bir onurdu. Gülüşün Bende Kalır adlı eserin sözlerini Ahmet Telli, bestesini Selda Bağcan gibi büyük bir usta yapmış. Bana bu şarkısını hediye ettiği, klipimde eşlik ettiği ve duygusunu bu esere yansıttığı için kendisine binlerce kez teşekkür ediyorum. Kendisine ayrıca büyük bir minnettarlık duyuyorum.  Aslında ben çok şanslı bir sanatçıyım. Böyle bir sanatçı ile çalışmak kolay kolay kimseye nasip olacak bir şey değildir” diyerek duygularını dile getirdi.

Gülüşün Bende Kalır adlı albüm Selda Bağcan’a ait olan Majör Müzik etiketi ile Haziran ayında tüm müzik marketlerde ve dijital platformlarda yerini aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir