Şarkıcı kimliği ‘Mesjopala’ olan iş adamı Mustafa Palabıyık, iki şarkısıyla listelerdeki yerini aldı

Şarkıcı kimliği ‘Mesjopala’ olan iş adamı Mustafa Palabıyık “Unuttum Seni” ve “ölüyorum” adlı single çalışmalarını tamamladı.

Şarkıcı kimliği ‘Mesjopala’ olan iş adamı Mustafa Palabıyık, iki şarkısıyla listelerdeki yerini aldı

Almanya’da yaptığı yatırımlar ve yardımlar ile tanınan hayırsever iş adamı Mustafa Palabıyık “Müziğe olan tutkum her zaman vardı. Türkiye’ye sene başında yaptığım ziyaretlerde dostum Ekrem Düzgünoğlu’nun yönetici olduğu müzik şirketi ile anlaştık ve ortak olduk. Uzun zamandır besteler ve sözler yapıyordum ve bu vesile ile kendi klip çalışmamızı da tamamladık” dedi.

İş adamı ‘Mesjopala’ ismi için ise “Yıllardır sevdiğim ve yakın çevrem tarafından tabiri caizse lakap olarak ‘Mesjopala’ olarak bilinirim. Hem söyleyiş olarak hem de bir tarz olarak beni yansıttığını düşünüyorum” dedi.

Mesjopala 3.şarkısı için Kolları sıvadı

Mesjopala’ ismiyle dijital platformlarda ve TV’lerde klipleri yayınlanan iş adamının 3. tekli şarkısının da yakın zamanda hazırlıklarının tamamlanması bekleniyor.

Mustafa Palabıyık’tan Türkiye’ye yatırımlar

Türkiye’den Almanya’ya 1970 yılından beri ihracat yaptıklarını ve ülkeye katkı sağladıklarını belirten iş adamı Mustafa Palabıyık “Ülkemiz için daha farklı neler yapabiliriz, özellikle gençlerin Türkiye ve yurt dışında seslerini daha fazla nasıl duyurabiliriz diye projeler üretiyoruz. Son ziyaretimde üzerinde uzun zamandır düşündüğümüz müzik yapım şirketi projemiz de tamamlandı ve BPM Müzik ile ortaklık kurduk. Gençlere ve sesi güzel ama sesini duyuramayan herkese şarkıcı olma yolunda yardımcı olacağız” dedi.

Bir yanıt yazın