Pilevneli sergisi öncesi Melis Göral’dan özel yemek daveti

Türkiye’nin yükselen ve ödüllü mücevher tasarımcısı Melis Göral Salargil’in kurucusu ve tasarımcısı olduğu Melis Goral Jewelry, Pilevneli Galeri ve König tarafından Kaplankaya’da gerçekleştirilen “PİLEVNELİ x KÖNİG I KAPLANKAYA” sergisinin ön izleme davetine sponsor oldu

Pilevneli sergisi öncesi Melis Göral’dan özel yemek daveti

Türkiye’de sanata değer veren ve sanatla iç içe projeler yapmayı marka DNA’sında özümseyen marka Melis Goral Salargil Jewelry, geçtiğimiz gün PİLEVNELİ ile Almanya’nın önemli galerilerinden KÖNİG’in Kaplankaya’da gerçekleştirdiği “PİLEVNELİ x KÖNİG I KAPLANKAYA” sergisinin destekçileri arasında yer aldı. Melis Goral Jewelry’inin kurucusu ve tasarımcısı Melis Goral Salargil’in ön izleme davetine sponsor olduğu gecede koleksiyoner ve sanatseverleri akşam yemeği davetinde buluşturdu.

 

PİLEVNELİ x KÖNİG I KAPLANKAYA ön izleme davetinin gerçekleştiği gecede Melis Goral Salargil şu açıklamalarda bulundu: “Bence mücevher tasarımcılığı da sanatın bir parçası. Nasıl heykeltıraşlar taşları yontup evlerimize eserler getirebiliyorsa ben de değerli taşların gücüyle onları kullanabilir ve taşıyabilir hale getirmek için çalışıyorum. Sanat benim için çok önemli ve değerli. Bu nedenle her zaman elimden geldiğince sanata destek veriyorum. Geçtiğimiz Kasım ayında Bebek’te açtığım showroom’umda da genç sanatçıların eserlerini sergileyerek onların tanıtımına destek olmaya çalışıyorum. Melis Goral Jewelry markamızla böyle değerli sanat iş birliklerinde olmak için elimden geleni yapmaya devam edeceğim” dedi.

Bir yanıt yazın