Sosyetenin ünlü simaları çay davetinde buluştular

Evrim Kırmıztaş'ın çay davetine sosyetenin tanınmış isimlerinden Tülin Kartoz, Arzu-Zeynep Demirtaş, Arzu Niziplioğlu, Arzu Kalaylı katıldı.

Sosyetenin ünlü simaları çay davetinde buluştular

3 kuşak turizmci ailenin  kadın veliahtı Nurçe Erben‘ in Yalıkavak Tilkicik koyunda  yeni açtığı Elementa Hotel’ de çay saatleri geleneksel olarak her hafta devam ediyor. 9.otel çalışmalarının projelerine başlayacak olan Erben, üst segmen açtığı otelin tüm tasarımı ile birebir kendi ilgilendiği Elementa Hotel’de her hafta bir etkinlik yapıyor..

Akdeniz yemekleriyle lezzet deryasında yüzdüren, bulutların üzerindeymiş gibi bir uyku yaşatan, antik Yunan heykelleriyle dolu Agora Bahçesinde kokteyller sunan otel, Evrim Kırmızıtaş Başaran ev sahipliğinde çay saati düzenledi. Davetliler arasında  Tülin Kartoz, Arzu-Zeynep Demirtaş, Arzu Niziplioğlu, Arzu Kalaylı gibi yakın arkadaşlarını ağırlayan Kırmızıtaş , otel turu yaparak misafirleri ile birebir ilgilendi.

Bodrum’da sanat ve gastronominin adresi kapılarını açıldı

Yalıkavak’ın en gözde koylarından Tilkicik’te yer alan Elementa Hotel, 52 odasıyla lüks butik otel konseptinde hizmet veriyor. Adını topraktan, havadan, ateşten ve sudan alan otel, misafirlerin sanat sevgisini mimarisine katan, yemeklerinde harmanlayan, servis hizmetinde buluşturan bir mekân olarak dikkat çekiyor. Bu sezon ilk misafirlerini ağırlayan otelin, resmi açılışı  ile  sanat, iş ve cemiyet dünyasından isimlerle gerçekleştirilecek.

Yöneticisi tanıdık bir isim

Otelin yöneticisi ise  3 kuşak turizmci ailenin kadın veliahtı Nurçe Erben. Ten Tour’un ve Onur Air’ın eski ortaklarından  merhum Muhittin Ünsal Tülbentçi’nin torunu. Üç kuşak turizmci bir aile olan Erben ailesi, aquaparkıyla tanınan Yalıkavak’taki Cactus Fleur Beach Hotel’lerinin  de sahibi. Sanat, gastronomi ve turizmi bir araya getiren Nurçe Erben, yeni otelin bütün tasarımı ve konseptiyle bire bir ilgilendi. Erben, sanata olan ilgisi nedeniyle otelin alt katını da sanat galerilerine uygun hale getirdi.

Bir yanıt yazın