Onur Akay, Meltem Miraloğlu davasında beraat etti!

Onur Akay, Meltem Miraloğlu davasında beraat etti!

Meltem Miraloğlu’nun ses sanatçısı ve magazin yazarı Onur Akay ile yaşadığı dava süreci ve ortaya çıkan detaylar gündemi meşgul etmişti. Miraloğlu’nun ABD’ye yerleşip kendisinden yaşça büyük biriyle evlenmesi ve bu ilişkiye dair yaşananlar, magazin dünyasında büyük yankı uyandırmıştı.

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’na yaptığı şikayetle Onur Akay’a gizlilik ihlali ve hakaret suçlamalarıyla dava açılması, uzun süren bir hukuki süreci beraberinde getirmişti. Mahkeme, Akay ile Miraloğlu arasında geçen telefon görüşmesinin dökümünün yapılmasını ve içeriğinin bilirkişi tarafından incelenmesini talep etmişti.

Telefon görüşmesinde geçen konuşmaların incelenmesi sonucunda, mahkeme Onur Akay’ı suçlamalardan beraat ettirdi. Bu karar, olayın gelişimini ve içeriğini yeniden gündeme getirdi.

Meltem Miraloğlu’nun verdiği röportajda eşi hakkında yaptığı açıklamalar da kamuoyunda büyük ilgi görmüştü. Özellikle eşinin Amerikalı olması ve ilişkilerinin nasıl başladığına dair açıklamalar, medyada geniş yankı bulmuştu.

Meltem Miraloğlu, oyunculuk kariyerine ‘Hayat Devam Ediyor’ dizisindeki çocuk gelin rolüyle başlamış ve bu diziyle büyük bir çıkış yapmıştı. Ancak sonraki dönemlerde özel hayatıyla da sıkça gündeme gelmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir