Mustafa Barış Durak “Arak” dizisi 21 Aralık Perşembe akşamı seyircisiyle buluşacağını duyurdu

Mustafa Barış Durak “Arak” dizisi 21 Aralık Perşembe akşamı seyircisiyle buluşacağını duyurdu

Show TV.’nin bu sezon için ekranlara süreceği iddialı dizisi Arak’ın yayın günü belli oldu. Dizi 21 Aralık Perşembe günü ilk bölümüyle seyircisiyle buluşacak.

 

Mustafa Barış Durak’ın haberine göre yapımcılığını Murat Can Oğuz’un üstlendiği senaryosunu Ayberk Çınar, Murat Can Oğuz ve Aslı Gönülay’ın birlikte kaleme aldığı “Arak” dizisinde yönetmen koltuğuna da Ender Mıhlar otururken dizide başrolleri İlker Kaleli ve Öykü Karayel’in paylaştığı dizide Tülin Özen, Mehmet Özgür, Yıldıray Şahinler, İlker Kızmaz, Kerem Arslanoğlu, Bedir Bedir, Furkan Kalabalık, Demircan Kaçel, Cem Zeynel Kılıç, Görkem Kasal, Beril Kolcu, Ilgaz Kaya ve Bennu Yıldırımlar gibi birbirinden ünlü isimler eşlik ediyorlar.

 

Arak dizisi aslında modern bir Robin Hood hikayesinden yola çıkarak seyircisiyle buluşacak. Dizi hırsızlıkla hem kendini hem de yaşadığı mahalleyi geçindiren Kara’nın (İlker Kaleli) ailesinin hayatını karartanların peşine düşmesini ve bu sırada yolunun beklenmedik bir şekilde kesiştiği Zeynep ile (Öykü Karayel) başına gelenleri ekrana taşıyacak.

 

Diziden ilk kareler basına servis edilirken aynı zamanda Show TV. ekranlarından “Arak” dizisinin tanıtımları da dönmeye başladı.

Mustafa Barış Durak / Magazinname.com

Bir yanıt yazın