Mor ve Ötesi Harbiye konserinde sağlıkçıları unutmadı!

Mor ve Ötesi, sağlıkçılar için "Melekler Ölmez" dedi...

Mor ve Ötesi grubundan Harbiye’de muhteşem konser..

KerkiSolfej Harbiye Açıkhava Konserleri tüm hızıyla devam ediyor. Türk rock müziğinin sevilen ismi “mor ve ötesi” geçtiğimiz akşam Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne aldı.
Yaklaşık İki buçuk saat süren sahne performansı ile birbirinden güzel parçalarını sevenleriyle beraber seslendiren mor ve ötesi, rock severlere unutulmaz anlar yaşattı.
Konsere, çok özel duygular içinde olduğunu belirterek başlayan mor ve ötesi solisti Harun Tekin; “Bugün burada sizlerle buluştuğumuz için çok mutluyuz. Çünkü burada olmak bizim için çok değerli bir olay. Uzun zamandır yaşadığımız zor günlerin ardından sizlerle birlikte, birazcık da olsa güzel hatırlayacağımız bir gün geçirmek istiyoruz. Bu şekilde birbirimize sımsıkı sarılacağız” diyerek duygularını ifade etti.
“SAĞLIK ÇALIŞANLARINI UNUTMADI”
“Bu yıl 83 milyon için hayatımızın sonuna kadar teşekkür edeceğimiz birileri olduğunu düşünüyorum. Türkiye ve dünyadaki bütün sağlık çalışanları doktorlar, hemşireler, teknikerler ve niceleri… Onlara ne kadar teşekkür etsek az kalır. Aralarında kaybettiklerimiz de oldu diyerek, sağlık çalışanları ve hayatını kaybedenler için “Melekler Ölmez” şarkısını seslendirdi.
KerkiSolfej’in düzenlediği Harbiye Açıkhava konserleri, Covid19 tedbirleri kapsamında Erol Evgin, Levent Yüksel, Duman, Gazapizm, Sertab Erener ve Mabel Matiz ile devam edecek.

Bir yanıt yazın