Maxi Show bambaşka bir show

Bu radyo programı başka radyo programlarına hiç benzemiyor..

Maxi  Zonguldak doğumlu Akrep burcu neşeli ve hiper aktive bir kişiliğe sahip bir o kadar da radyonun haylaz  çocuğu olarak tanınıyor. Ama aslında derinlerde yaşayan hayal dünyası bir hayli geniş olan  bir kişiliğe sahip ve radyoda kendi ismini kullanmayan,  sunmuş  olduğu radyo  programının bir sahne oldugunu düşümem, kendisini o sahnenin sanatçısı olarak gören ve  perde kapanana kadar enerjisi hiç bitmeyen ,eğlendirirken düşündüren güldürürken ,ağlatan bu kadar duyguyu bir radyo programına sığdıran  bir radyo yayıncısı olarak tanınıyor
MAXI SHOW  Zonguldak General Fm’ de yayın hayatına devam ediyor    Program yapımcısı ve sunucusu MAXİ mikrofon başında Zonguldak  ilçe ve beldelerine yayın yapmakta olan General Fm  98.7 frekansında.. MAXI SHOW adlı eğlence programında  eğlendirmeye devam ederken  bir yandan radyoda Sosyal sorumluluk projeleri ile de ses getirmeye devam ediyor .MAXI SHOW aslında radyoların bir müzik kutusundan ibaret olmadığını savunuyor Şimdi ise bir çok sanatçıyı canlı yayına  telefon ile alarak sanatçıları dinleyicileri ve hayranlarıyla buluşturuyor  ve sanatçılara destek oluyor.

Aslında radyo bir AŞK tır

Halk arasında kendi kendine konuşana deli derler eğer bu delilikse radyocular dünyanın en deli insanlarıdır. Karşında kimse olmamasına rağmen herkes seni dinliyormuş gibi konuşursun, şizofrenik bir durumdur. Yaptığın işin gerçek bir meslek olduğuna kimseyi inandıramamaktır radyoculuk. “Ne yani sen çıkıp konuşuyorsun bir de para mı veriyorlar sana?” şaşkınlığı asla bitmez. Radyoda elin kolun vücudun yoktur. Sadece sesindir. Jest ve mimikler hükümsüz, tonlamalar vurgulamalar her şeydir. İlk aşk gibidir radyoculuk bir kere kalbe düştü mü kolay kolay atamazsın.  programlara başlamadan önce, “Stüdyo atmosferini bir kere teneffüs edersen bir daha stüdyoyu bırakamazsın” Çok ve bunun sebebi de çözülmemiş. Hala gizemini koruyor.
Kamil HIZER / Magazinname.com

Bir yanıt yazın