Emre Altınok “Giderli Şarkılar” modasını devam ettiriyor

Pop müzikte giderli şarkılar modası son hızla devam ediyor.

Yepyeni single çalışması ‘GİT GELME’ ile giderli şarkılara yeni bir soluk getiren Emre Altınok, son günlerde sosyal medyada en cok paylasılan isimler arasında yerini aldı.

Hem başarılı bir vokal hem de usta bir gitar sanatçısı olarak müzik piyasasında kendi tarzıyla adından söz ettiren Emre Altınok, Kınay Production etiketiyle,son dönemde moda olan pop müzikte ‘giderli şarkılar’ listesine yepyeni bir şarkı kazandırdı.

Söz ve müziği Taner Çalık ‘a ait olan GİT GELME  isimli son single çalışması geçtiğimiz günlerde yayınlanan, kendine özgü tarzını her zaman kliplerinde de ortaya koyan Emre Altınok,giderli şarkıların klişe kliplerinden farklı bir çizgiyle çektiği klibi eşliğinde, yeni single çalısmasını dinleyicilerle bulusturdu.

İlke Özalp yönetmenliğinde çektiği klibiyle dinleyicilerin de  büyük beğenisini toplayan Emre Altınok, muzikseverler tarafından sosyal medyada hareketli şarkısı ‘GitGelme’ ile muzik platformlarında yükselmeye devam ediyor.

2011 yılında çıkardığı ilk albüm çalışması DÖRT DUVAR’ ile müzik piyasasına etkili bir giriş yapan Emre Altınok, 2014 yılında çıkardığı single çalışması ‘FİRAR’ ve 2015 yılında çıkardığı single çalışması ‘BU SABAH’ın ardından, 2016 yılında  YAR DESEN’ şarkısıyla  müzik severleri yakalamayı başarmıştı.

Kınay Production’ın başarılı projelerinden biri olan Emre Altınok’un son single çalışması GİT GELME, bu yılın giderli şarkılar listesinin ilk sıralarında yerini alacağa benziyor.

Kamil HIZER / Magazinname.com

Bir yanıt yazın