Lüks SPA’nın yeni adresi Vakko Hotel and Residence’de açıldı

Sanitas Spa & Wellness lüks anlayışını ve misafirperverliğini konaklamada da hissettiren, Vakko Hotel and Residence Nişantaşı içerisinde hizmete başladı.

Lüks SPA’nın yeni adresi Vakko Hotel and Residence’de açıldı

Sanitas Spa & Wellness lüks anlayışını ve misafirperverliğini konaklamada da hissettiren, Vakko Hotel and Residence Nişantaşı içerisinde hizmete başladı. VAKKO CEO’su Jaklin Güner ve Sanitas Spa Kurucusu Dr. Şebnem Akman Balta’nın ev sahipliğinde seçkin davetlilerin katıldığı açılışa özel bir davet gerçekleştirildi. İş ve sanat dünyasından isimlerin katıldığı davette DJ Eva Vostroknutova da performans gösterdi.

BİRBİRİNDEN ÜNLÜ İSİMLER KATILDI

Açılışa cemiyet hayatı ve iş dünyasından bir çok isim katıldı. Katılımcılar arasında Hülya Kalyoncu, Pınar Hotiç, Canan Göztepe, Meltem Demir, Arzu Kunt, Arzu Özal, Elif Yazıcı Girgin, Şebnem Demir,

Canan Yolaç, Müge Tezman Sırmabıyık, Oya Anlar Onat, Merve-Doğancan Aycan, Elif Aslı Yıldız, Sinan Tunaoğlu, Gülnur-Naz Kamaşak, Tülin Kartoz, Şebnem Demir Ece Kıral yer aldı.

SANİTAS SPA KALİTESİ NİŞANTAŞI’NDA

Sanitas Spa, 1997 yılından beri Türk Hamamı, tüm dünya masajları, Uzak Doğu bakımları, Hint

Ayurveda ritüelleri, cilt, vücut bakımları ve fizyoterapi uygulamaları ile Türkiye ve dünyada vermiş olduğu danışmanlık hizmetleri ile sektöre yön vermeyi sürdürüyor. Sanitas Spa, Nişantaşı’ndaki yeni merkezinde de ziyaretçilerine sağlık dolu, keyifli bir mola sunacak.

Türkiye’nin en iyi otellerinde verdiği hizmetlerle adından söz ettiren ve yurt içinden ve yurt dışından turistlerin ilgi odağı olan Sanitas Spa & Wellness Vakko Hotel and Residence’ta hizmet verecek.

Bir yanıt yazın