Liselerarası Müzik Yarışması All Star heyecanı devam ediyor

All Star'da sıra en iyi erkek solist kategorisinde...

Serhat Hacıpaşalıoğlu önderliğinde, End Productions tarafından gerçekleştirilen ‘’Dünyanın En Başarılı Gençlik Organizasyonu’’ ödülüne sahip Liselerarası Müzik Yarışması, yeni heyecanıyla devam ediyor.

1998-2019 yılları arasında, icra, kız solist, erkek solist, sahne performansı, orkestra, enstrüman ve özel ödüller kategorilerinde dereceye giren öğrencilerin ve okulların, 10 milyon kullanıcılı ‘’Hadi’’ kanalı üzerinden tekrar yarışarak oylanacağı, İpana Türkiye Liselerarası Müzik Yarışması All Star’ın bu bölümünde, En İyi Orkestra kategorisinde son 5 yılda dereceye giren okullar yarışacak. Yarışacak kategorilerde 25 Temmuz’daki finale kadar sürecek oylamadan en fazla oyu alan okula, İpana tarafından karaoke müzik stüdyosu kurulacak..

Tüm dallarda ödül alan gruplar içinden en iyilerin seçileceği ve Ataman Erkul’un canlı sunumuyla Salı ve Perşembe günleri Hadi uygulaması üzerinden 21.30’da başlayacak yarışmanın üçüncü bölümünde En İyi Erkek Solist kategorisinde dereceye giren 6 ilden 18 öğrenci yarışacak.

EN İYİ ERKEK SANATÇI KATEGORİSİNDE HEYECAN DEVAM EDİYOR

Her bölümde farklı bir kategorinin değerlendirileceği All Star’ın 7 Temmuz Salı günü ‘’Hadi’’ kanalından canlı yayınlanacak üçüncü bölümde, son 5 yılda ‘’En İyi Erkek Solist’’ kategorisinde dereceye giren adaylar sunulacak ve video oylaması başlayacak. Son 5 yılda Trabzon, Samsun, Amasya, Bursaİstanbul ve İzmir’den 18 öğrenci, en iyi olmak için yarışacak.

Yarıştıkları dönemden sunumların ve hatırlatma videolarının izleyicilerle paylaşılacağı heyecan verici yayında, 25 Temmuz’daki finale kadar sürecek oylama sonucu en iyiler seçilerek sürpriz ödüller kazanacak.

BU YARIŞMAYI İZLEYENLERDE ÖDÜL KAZANIYOR

Profesyonel olarak hazırlanan hatırlatma videolarının yanı sıra, sürpriz canlı bağlantılar ve eğlenceli sohbetler eşliğinde yapılacak yarışmada, her video gösteriminden sonra, izleyiciler arasında programın sonunda 8 soruluk müzik içerikli bilgi yarışması yapılacak.

Bu heyecana katılıp en iyileri belirlemek, eğlenmek ve destek olmanız için yapmanız gereken tek şey ‘’Hadi’’ uygulaması indirip, uygulama üzerinden Salı ve Perşembe günleri 21.30’da İpana Türkiye Liselerarası Müzik Yarışması All Star’ı izlemek.

Salı günü üçüncü bölümüyle izleyiciyle buluşacak olan bölümde oylanacak En İyi Erkek solist kategorisinde son 5 yılda dereceye giren okullar ve öğrenciler şöyle:

2015 yılı birincisi Samsun Özel Ses Okulları’ndan Taylan Buğra Bayri, ikincisi İstanbul Özel Açı Lisesi’nden Alican Hitit ve üçüncüsü İstanbul Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi’nden Burhan Çatılı

2016 yılı birincisi İstanbul İstek Bilge Kağan Lisesi’nden Onur Ata Çeliker, ikincileri İstanbul Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi’nden Burhan Çatılı ve Amasya Güzel Sanatlar Lisesi’nden Onur Enis Bolay, ve üçüncüsü İzmir Büyükçiğli Özel Türk Anadolu ve Fen Lisesi’nden Berke Aydın

2017 yılı birincisi Galatasaray Üniversitesi’nden Barış Alpönmez, ikincisi İzmir Anadolu Lisesi’nden Baran Kay ve üçüncüsü İstanbul Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi’nden Burhan Çatılı

2018 yılı birincisi İzmir Balçova Anadolu Lisesi’nden Çağlar Kazak, ikincisi İstanbul Çevre Koleji’nden Beycan Dağcı ve üçüncüleri Özel Bursa Sınav Koleji Anadolu ve Fen Lisesi’nden Eray Yılmaz ve İstanbul Gürlek Nakipoğlu Anadolu Lisesi’nden Arda Aker

2019 yılı birincisi Galatasaray Lisesi’nden Arda Arslan, ikincileri İstanbul Kağıthane Anadolu Lisesi’nden Eyüp Yavuz Mercan ve Trabzon Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi’nden Eren Kant, üçüncüsü Bursa Özlüce Anadolu Lisesi’nden Yavuz Babür

Bir yanıt yazın