LG UltraGear monitörlerin yeni serisi oyun tutkunlarını büyülüyor

LG UltraGear Monitör serisi, oyun tutkusu nedeniyle saatler boyunca ekran karşısında oturan kullanıcılara özel çözümlerle hız ve konfor sağlıyor

LG UltraGear monitörlerin yeni serisi oyun tutkunlarını büyülüyor

Oyun tutkunları, şampiyonların tercihi LG UltraGear monitörlerle oyun keyfini ikiye katlıyor. Ağustos’un son haftası itibariyle Türkiye’de satışa sunulması planlanan yeni seri LG UltraGear oyun monitörleri kullanıcılara zafere giden yolda güçlü bir donanımla daha güvenli ve esnek hareket imkanı sağlıyor. LG UltraGear 27GP850-B 27 inç QHD Nano IPS 1ms (GtG) 165Hz / 180Hz Oyun Monitörü; VESA DisplayHDR™ 400, Renk Kalibre, NVIDIA® G-SYNC® uyumu ve AMD FreeSync™ Premium özellikleri ile dikkat çekerken, LG UltraGear 27GP83B-B 27 inç QHD Nano IPS 1ms G-SYNC uyumluluğa sahip 165Hz HDR monitör ise, AMD FreeSync Premium uyumlu NVIDIA G-SYNC özelliği, HDR10 ile DCI-P3 %98 renk gamı, 3 taraflı neredeyse kenarlıksız ekranı ve ayarlanabilir standı ile gönülleri fethediyor.

LG UltraGear 27GP850-B ile Oyunun Kurallarını Sen Koy

Son derece güçlü bir donanıma sahip olan LG UltraGear 27GP850-B, kullanıcıların zafer şansını artırıyor. Hız ve görüntü kalitesiyle oyunseverlerin hayallerindeki monitör olan 27GP850-B, olağanüstü grafik kalitesi ve yüksek hız sağlayan Nano IPS 1ms ile nefes kesici bir oyun performansı ve oyuna tam dalma hissi sağlıyor. TN Speed ile karşılaştırılabilir IPS 1ms ile ters gölgelenmeyi en aza indiren monitör, hızlı tepki süresi sağlayarak kullanıcıların yepyeni bir oyun performansının keyfini çıkarmasını sağlıyor. 165 Hz’lik (Overclock 180 Hz) ultra yüksek hız, oyuncuların bir sonraki kareyi hızlı bir şekilde görmelerine imkan tanıyor. Böylelikle,  kullanıcılar rakiplere hızlı tepki verebiliyor ve hedefe kolayca nişan alabiliyorlar. G-SYNC® uyumlu olan monitör sorunsuz ve hızlı bir oyun deneyimi için ekran yırtılmalarını ve takılmalarını da en aza indiriyor. AMD FreeSync™ Premium ise, daha net, daha pürüzsüz ve daha hızlı görüntü sağlıyor.

LG UltraGear 27GP83B-B Sınırların Ötesinde Oyun İnovasyonu

Oyuncular için tasarlanan bu oyun monitörü, en yeni donanım, teknik özellikler, ergonomi, şık tasarım ve duyusal deneyimi bir arada sunuyor. NVIDIA® G-SYNC® uyumluluğu, 1ms GTG yanıt süresi, profesyonel düzeyde özelleştirme ve hızlı, canlı IPS panel gibi oyun odaklı özellikler ek avantaj sağlıyor. Canlı ve duyarlı IPS ile her sahnenin yeniden hayal edilebilmesine olanak tanıyan 27GP83B-B, 27 inç ve 16:9 Nano IPS Ekranı ile gerçek renk, gelişmiş kontrast, netlik ve ayrıntı sunarken ultra hızlı 1ms tepki hızı sağlıyor.

 

Rahat bir oyun deneyimi için tasarlanan 27GP83B-B, yükselt, alçalt, eğ, pivot – standın yanı sıra, üç tarafı neredeyse kenarlıksız bir ekranda ortama ve oyun tarzına kolayca uyum sağlamak için esnek bir ergonomik tasarıma sahip. Dinamik Eylem Senkronizasyonu, profesyonel düzeyde bir deneyim için oyunu yükseltiyor. Oyuncular, en aza indirilen giriş gecikmesi ve inanılmaz performansla aksiyona, rakiplere ve her ana yanıt verebiliyor. Black Stabilizer ise, gölgelerde saklanan düşmanlara saldırmak veya bunlara karşı savunmak için oyuncuların en büyük yardımcısı.

Bir yanıt yazın