Siemens buzdolapları ile yiyecekler hep daha taze!

Yenilikçi tasarım ve teknolojik ürünlerle hayatı kolaylaştıran Siemens Ev Aletleri’nin Üstten Donduruculu XXL Buzdolapları ile gıda saklamak artık çok kolay

Siemens buzdolapları ile yiyecekler hep daha taze!

Yenilikçi tasarım ve teknolojik ürünlerle hayatı kolaylaştıran Siemens Ev Aletleri’nin Üstten Donduruculu XXL Buzdolapları ile gıda saklamak artık çok kolay. Soğutma süresini ve sıcaklık dalgalanmaları minimize eden multiAirflow çok yönlü hava akış sistemi tüm soğutma ve dondurma alanı seviyelerinde yumuşak ve dengeli soğuk hava akımlarının oluşmasını sağlar. Nem oranı ayarlanabilir hyperFres Plus çekmeceleri sayesinde ise meyve ve sebzeler iki kata kadar daha uzun taze kalıyor.

 Geniş iç hacim 

KD86NAIE0NKD76NAIE0N ve KD56NXIF1N Üstten Donduruculu Buzdolapları geniş iç hacimleriyle haftalık alışverişlerinizde yiyecek ve içecekleriniz için bol alan sağlıyor. Buzdolabınızın dış yüzeyindeki özel koruyucu kaplama sayesinde Inoks çelik dış yüzey daha uzun süre temiz kalır, çizilmelere karşı daha dayanıklıdır ve buzdolabınızı daha kolay temizleyebilirsiniz. Özel fonksiyon ayarlarına sahip kapıya entegre dijital ekran ile de hem buzdolabı hem de dondurucu sıcaklığını kolayca ayarlayabilirsiniz.

İki kata kadar daha uzun süre taze

 Meyve ve sebzeleri iki kata kadar daha uzun süre taze tutuyor. Nem kontrolü sayesinde hyperFresh plus çekmecesinin nem düzeyini içindekilere göre ayarlayabiliyorsunuz Böylece lezzetler, vitaminler ve besleyici özellikleri koruyan ideal nem oranı da garantilenmiş oluyor. Balık ve etler için tasarlanan hyperFresh plus 0̊C çekmecesi ise kusursuz tazelik şartlarını oluşturmak amacıyla buzdolabının geri kalanından 2-4 derece civarında daha soğuk tutuyor.

Değişen dış sıcaklık ve buzdolabı kapısının sıklıkla açılması, buzdolabı içerisindeki sıcaklığın değişmesine neden olur. Bu durumda ise freshSense’in akıllı sensörleri, sıcaklık değişimlerine anında karşılık veriyor.

Bir yanıt yazın