Le Meridien Bodrum Beach Resort’tan zengin keşifler

Le Meridien Bodrum Beach Resort, birçok farklı çeşit bitki örtüsünden oluşan bahçelerle bezenmiş muhteşem doğal güzellikleri ve Bodrum’un en iyi kumsallarından olan The Beach ile unutulmaz deneyimler sunuyor.

Le Meridien Bodrum Beach Resort’tan zengin keşifler

Bodrum yarımadasının en özel koylarından Adabükü’nde konumlanan, dünyanın en prestijli ödüllerinden A’Design Awards Gümüş ödülüne sahip olan Le Meridien Bodrum Beach Resort, birçok farklı çeşit bitki örtüsünden oluşan bahçelerle bezenmiş muhteşem doğal güzellikleri ve Bodrum’un en iyi kumsallarından olan The Beach ile unutulmaz deneyimler sunuyor. Bodrum’un dünyaca ünlü doğası ve büyülü atmosferinde benzersiz bir tatil için incelikle kurgulanan Le Meridien Bodrum Beach Resort; 650 metre uzunluğundaki doğal kum sahilindeki 3 iskele, 40’dan fazla ücretsiz ve diğer ücretsiz konforlu kabana ve eşsiz plaj imkanlarıyla Bodrum’da fark yaratıyor.

Otelin şık Stella Restaurant’ının gurme et mutfağı, çarpıcı dekoru ve albenili ambiyansıyla tamamlanıyor. Güney Ege ve Akdeniz’e özgü lezzetlerle denize sıfır konumda hizmet veren Bodrum Blue Restaurant’ta yıldızların altında özel bir akşam yemeği için masanızı ayırtabilirsiniz. Egzotik deneyimlerin peşindeyseniz, leziz tatlar içeren Uzak Doğu mutfağından zengin seçenekleri Toro Pan-Asian Restaurant’ta keşfedebilirsiniz.
Her odasında maksimum güneş ışığından faydalanacak şekilde ferah ve zamanın ötesinde bir vizyonla tasarlanan otelin konforu, dünyanın en yüksek oksijen oranlarından birine sahip olan Bodrum’un tertemiz havası ve mavinin şifa veren tonları ile birleşince, hem ruhu hem de bedeni eşsiz bir biçimde yeniliyor. Aromatik bitkilerin ve baharat bahçelerinin kokularıyla canlanan bu büyülü atmosfer, enerjiyi artırıyor; bedeni ve ruhu şarj ediyor. 83 bin metrekarelik alana yayılan Le Meridien Bodrum Beach Resort bünyesindeki dünyanın öncü wellness merkezlerinden Vitalica Wellness; 5 gurme alakart restoran, 5 bar, açık hava sineması, özel çocuk havuzu ve çocuk kulübü gibi sosyal alanları ile sevdikleri ile izole bir tatil geçirmek isteyen misafirlerini Bodrum’a davet ediyor.
Ege’in en özel davetlerine ev sahipliği yapan Le Meridien Bodrum Beach Resort, Ege’nin enerjisini görkemli ayrıntılarla buluşturuyor. Bodrum’un eşsiz manzarası ve büyüsü altında, bir rüyayı gerçekleştireceğiniz düğün gününüzde, Le Meridien Bodrum Beach Resort tüm hayallerinizi ve özenle düşlediğiniz tüm detayları gerçeğe dönüştürüyor. Denizin masmavi zarifliği, sahilin tüm şıklığı ve aşk dolu bir atmosferle hayatınızın en unutulmaz ve mutlu gününe hazırlanın.

Bir yanıt yazın