Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi’de 4.bölümde neler olacak?

TRT 1’in yeni dizisi Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi, 4 Aralık Pazartesi saat 20.00’de yeni bölümüyle ekranlara gelecek.

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi’de 4.bölümde neler olacak?

TRT 1’in etkileyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla adından söz ettiren,  Kudüs’ü işgalden kurtaran büyük komutan Selahaddin Eyyubi’nin hikayesini ekranlara taşıyan Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi, dördüncü bölümüyle 4 Aralık Pazartesi saat 20.00’de izleyiciyle buluşacak.

 

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi’nin 4 Aralık Pazartesi günü saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak:

 

Süreyya’nın beklenmedik ihaneti hem Selahaddin’i pusuya düşürmüş hem de esirlerin kaçmasına sebep olmuştur. Sultan Nureddin de ağır yaralanmış ve ameliyata alınarak ölüm kalım savaşına girmiştir.

 

Sultan’ı vuran Nusreddin, bütün suçu hain diye aranan Turanşah’ın üzerine yıkarken; yaşananlardan Selahaddin’i sorumlu tutar. Esirlerin peşine düşmemesi için Seahaddin ve yol arkadaşlarını zindana kapatmakla kalmaz bir de taht naipliğini ilan eder. Artık devlet onun hükmündedir. Bundan böyle Askalan’dan çekilecek ve esir konusundan vazgeçecektir.

 

Zindanda esir tututan Selahaddin, Nusreddin’e engel olabilecek midir? Yaşadıklarından kendini sorumlu tutan Süreyya ne yapacaktır? Gabriel, Viktorya ve Belkfort’u bulabilecek midir? Ölümle burun buruna olan Sultan Nureddin ölecek midir?

Bir yanıt yazın