Jo Malone London Dünyası online olarak da sizlerle buluşuyor!

Büyüleyici kokuları ve tarzıyla hediye denildiğinde ilk akla gelen marka olan Jo Malone London, sevenlerini ikonik ürünleriyle buluşturmak için 13 Ekim’de online satış sitesini açtı.

Jo Malone London Dünyası online olarak da sizlerle buluşuyor!

Birbirinden özel kombinasyonlarla hazırlanmış koku ve ürün seçkisi ve hediyeleşme sanatıyla öne çıkan İngiliz lifestyle markası Jo Malone London’a artık her an online da ulaşabilirsiniz! 13 Ekim’de açılan jomalonelondon.com.tr’nin internet sitesi için özel olarak hazırlanan “Kokunuz Hangisi?” gibi özel hizmetlerle kendi kokunuzu keşfetme deneyimine hazır mısınız?

Türkiye’de ilk kez hizmete açılan online mağazada, canlı ve özenle hazırlanmış koku paletlerini keşfederken; size özel yönlendirmelerle kişiselleştirilmiş bir koku yaratmak için farklı kombinasyonlar hazırlayabileceksiniz. Müşteriler için herhangi bir danışmana gerek kalmadan istediği her ürünü rahatça ve kolayca bulabileceği yönergelere hazırlanan online alışveriş sitesi sayesinde vazgeçilmeziniz olan Jo Malone London kokularına ulaşmak artık çok kolay.

Bununla birlikte Jo Malone London internet sitesinden yapacağınız alışverişlerde seçeceğiniz ürünler kapınıza markanın ikonik paketleme stili ve kutularıyla geliyor. Açılışa özel ücretsiz kargo hizmeti de sunan jomalonelondon.com.tr markanın sevenleri için bambaşka bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.

Jo Malone London Hakkında:

1994’ten beri Jo Malone London, son derece sade, zarif kokulardan oluşan bir palet yarattı ve her duyu-nun şımartıldığı bir dünyanın küratörlüğünü yaptı. 1999 yılında Estée Lauder Companies Inc. tarafından satın alınan marka, bugün beklenmedik kokuları ve belirgin İngiliz karakteriyle uluslararası alanda tanınmaktadır.

Bir yanıt yazın