Hayalleri dünyadan büyük gerçekleri Fenerbahçe

Şampiyonlar Ligi müziği eşliğinde Fenerbahçe nakaratları...

Salı günü Galatasaray’ın Şampiyonalar Liginde Schalke maçı vardı. Ve maçı Galatasaray maalesef 2-0 kaybetti. Maç sonrasında yayıncı kuruluşa demeç verme zorunluluğu olan Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim basın mensuplarının karşısına çıktı.

Schalke maçı için çok kısa konuştuktan sonra konuyu Fenerbahçe’ye getirdi. Hakem hatalarından bahsetti, Ali Koç’a kadar getirdi olayı. Şaşırdım gerçekten çünkü senin orada oynadığın maçı konuşman gerekirken kalkıp 4 gün önce oynadığın maçı, kararları konuşmanın ne alemi var. Bunları konuşmak istiyorsan başka bir gün bir basın toplantısı gerçekleştirirsin ve orada bunları konuşursun.

Hakem hatalı taç kararı vermiş o top gelmiş kalene gol olmuş. Bunu ben şahsen söylemeye utanırım inanın. O zaman her maç kaybeden teknik direktör şu pozisyonda hakem hatalı taç kararı verdi yoksa orada doğru karar verseydi ben o taç atışından sonra gol atardım ama hakem taç atışını yanlış verdi diye demeç verir.

Her maçta en az 3-5 tane böyle yanlış taç atışı kararı verilir. Hatta bazı maçlarda sayı daha da artar. Aklınız yatıyor mu bir hakem ben bu taç atışını rakip takıma vereyim bu gazla o taç atışı gol olsun diye düdük çalsın.Geçin beyler geçin bunları. Sen teknik direktör olarak kadrom yetersiz dersen herkes anlayışla karşılar. Veya taktik hatası yaptım desen ayağa kalkıp elleri patlayana kadar seni alkışlar.Yatıp kalkıp dua et ki 2-2’den sonra Fenerbahçe yakaladığı 2 pozisyonu gole çeviremedi.Çevirse tarihe 2-0’dan 4-2 gibi bir sonuçla derbi kaybeden teknik direktör olarak geçerdin.

Maç sonu yaşananlar hakkında en son konuşacak kişi kendisi olduğu halde konuştu. PFDK’ya sevk hakkında konuştu, Salı günü maçtan önce sevk haberlerini duyunca morallerinin bozulduğunu üstü kapalı ima etti. Duyan da bu kararlar Salı günü açıklanmasa Galatasaray Schalke deplasmanından 5-0 galibiyetle döneceklerdi.

Böyle açıklamalar yaparsan ve camianda arkandan seni desteklerse söyleyecek tek söz kalır geriye “Hayalleri dünyadan büyük gerçekleri Fenerbahçe”.

Kamil HIZER / Magazinname.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir