Ersin Aydın “Son Olacak” dedi.

Ersin Aydın müzik dünyasına "Son Olacak" ile merhaba dedi...

Uşak doğumlu Ersin Aydın müzik dünyasına sağlam bir giriş yaptı. Söz ve müziği değerli müzisyen ve bestekar olan Bayram Pazarcıoğlu’na ait, aranjesi Hüseyin Kırkışoğlu’nun yaptığı”Son Olacak” adlı single çalışması 3 Adım Müzik etketiyle müzikseverlerin karşısına çıktı.

Bu yola kendisi için çok değerli olan keman üstadı öz kardeşi Sendur Aydın’la çıkmaya karar verdiklerini söyleyen Aydın “Son Olacak adlı şarkısının Net D ve tüm dijital platformlarda 18 Eylül günü buluştuğunu ve binlerce beğeni aldığını sözlerine ekledi

Ersin Aydın “Bana göre Anadolu’nun kültür medeniyetlerinden biri olan ve aynı zamanda aşıklar şehri olan Uşak’ta müzik bizim dedemizden babamıza, babamızdan da bana gelen bir miras.Bunu taşımaktan çok büyük onur duyuyorum.Bir çok enstrümanı rahatlıkla icra edebiliyorum” dedi.

5 yıl boyunca yurt dışında bulunan genç sanatçı Türk müziğini başarı ile temsil ettiğini ve bundan büyük bir gurur duyduğunu sözlerine ekledi.

Ersin Aydın Uşak Halk Eğitim Merkezinde kurs öğretmenliğine devam ettiğini, kendisi için müziğin adeta nefes almak gibi bir şey olduğunu ifade etti.

Son Olacak adlı şarkının klibini TRT ekranlarında yayınlana bir çok belgesele imzasını atmış olan yönetmen Begüm Atakan yaptı.

HABER : Kamil HIZER

Bir yanıt yazın