Haluk Levent diye yazılır adam diye okunur

Haluk Levent her zamanki gibi yine gönülleri feth etmesini bildi...

Kurucusu olduğu Ahbap derneği ile bir çok sosyal sorumluluk projesine imzasını atan ve yüzlerce kişiye yardımlar yapılmasını sağlayan Haluk Levent yine her zaman ki gibi verdiği sözü tuttu.

Geçtiğimiz aylarda işitme engelli küçük Elif için sosyal medya hesaplarından minik Elif’e işitme cihazı alınması için adeta seferberlik ilan eden ve bu işitme cihazını temin edecek kişinin evine giderek kendi elleri ile kahvaltı hazırlayacağını duyurmuştu.

Sosyal medyadan yapılan bu paylaşım sonrasında Twitter’da @Hasanaabi adlı sosyal medya kullanıcısı Haluk Levent ve Ahbap derneğine ulaşarak minik Elif için gerekli işitme cihazını alacağını duyurdu ve ardından işitme cihazı alınarak minik Elif’e teslim edildi.

Bu gelişme sonrasında Haluk Levent işitme cihazını alan sosyal medya kullanıcı Hasanaabi ve eşi Dilay hanıma kahvaltı hazırlamak için ailenin evine misafir oldu. Kahvaltı hazırlarken de çekilen resmin altına ‘Söz vermiştim.. Elif’in işitme cihazını kim alırsa onlara misafir olup yemek yapacaktım. ‘hasanaabiniz’e uğradım bu sabah. Ona ve eşi Dilay hanıma kahvaltı hazırladım’ notunu düştü.

Bunun ardından Twitter üzerinden @Zafertnc hesabının sahibinin bu tarz yaptığın şeyler reklam olmuyor mu tarzı bir tweetine verdiği cevapla gönülleri bir kez daha fethetti.

Haluk Levent @Zafertnc adlı kullanıcıya attığı tweette Aslında haklısın. Doğru söylüyorsun. Bir bakıma öyle reklam yapıyoruz.Sana bir çağrım var! Sen de bir çocuğa işitme cihazı al senin evine de geleyim yemek yapayım. Senin de reklamın olsun .Olmaz mı notunu düştü.

HABER : Kamil HIZER / Magazinname.com

Bir yanıt yazın