Çukur dizisindeki “Bold Pilot”‘un sırrı ortaya çıktı

Şampiyon isimli filmin galasına adeta ünlüler akın ettiler

Senaryosunu ve yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği yapımcılığını Ay yapım ve med yapımın yaptığı başlıca rollerini Fikret Kuşkan, Farah Zeynep Abdullah ve Ekin Koç’un rol aldığı Şampiyon filminin galası dün akşam Zorlu PSM’de yapıldı

Son dönemin fenomen dizilerinden biri olan Çukur dizisinde her bölümde “Bold Pilot” adlı yarış atının gündeme getirilmesindeki amaç ortaya çıktı.

Ay yapım ve Med yapımın ortaklaşa projesi olan Şampiyon adlı sinema filminde ünlü joker Halis Karataş’ın efsane olmuş olan Bol Pilot adlı yarış atı ve Halis Karataş ile Begüm Atman arasındaki ölümsüz aşkın hikayesi anlatılıyor. Çukur dizisi Ay yapım dizisi olduğu için dizinin son bölümlerinde devamlı olarak Bold Pilot’ın Gazi koşusundaki yarışının anlatıldığı repliklerle izleyicilerin bilinç altına “Şampiyon” filmi kazıldı.

Gala sonrasında sahneye çıkan Halis Karataş ve Atman ailesi dakikalarca ayakta alkışlandılar. Halis Karataş “Ailemizin hem gurur verici hem hüzünlü hikayesine tanık olduğunuz için çok teşekkür ederim” dedi.

Galaya Ay Yapım ve Med Yapımın Bizim hikaye, Çukur, Kadın, Çarpışma, Ufak Tefek Cinayetler, Yasak Elma dizisinin oyuncuları çekimlerini erken bitirerek galaya katıldılar.

UZUN YILLARDIR HİÇ BİR GALAYA BU KADAR ÜNLÜ İSİM KATILMAMIŞTI

Şampiyon filminin galasına son yılların en çok ünlü ismin katılması gözlerden kaçmadı.Alperen Duymaz, Aras Bulut İynemli, Aytaç Şaşmaz, Aytaç Uşun, Barış Falay, Berkay Ateş, Birkan Sokullu, Boncuk Yılmaz, Burak Deniz, Burak Yamantürk, Burcu Biricik, Cansu Tosun, Cem Davran, Cem Uslu, Duygu Sarışın, Ece Binay, Elçin Sangu, Emre Yetkin, Engin Akyürek, Erkan Kolçak Köstengil, Fatih Artman, Gökşen Ateş, Hande Doğandemir, Hazal Filiz Küçükköse, Hülya Avşar, İlayda Alişan, İrem Altuğ, İsmail Ege Şaşmaz, Kaan Taşaner, Kaan Urgancıoğlu, Kadir Çermik, Kıvanç Tatlıtuğ, Mahsun Kırmızıgül, Metin Akdülger, Mustafa Kırantepe, Naz Elmas, Nebahat Çehre, Necip Memili, Nesrin Cevadzade, Onur Saylak, Onur Tuna, Özge Özpirinçci, Rıza Kocaoğlu, Şenay Gürler, Şevval Sam, Yağmur Ünal, Yıldıray Şahinler ve daha bir çok ünlü isim katıldı.

Bir yanıt yazın