Usta oyunculara büyük saygısızlık!

Kafalar Karışık sinema filminin afişi günlerce konuşulacağa benziyor...

7 Aralık günü vizyona girecek olan “Kafalar Karışık” adlı sinema filminin afişi akıllara durgunluk verdi.

Metin Akpınar, Cihan Ünal, Erkan Can, Güven Kıraç, Perihan Savaş, Erhan Yazıcıoğlu, Selahattin Taşdöğen gibi büyük ustaların oynadığı sinema filminin afişinin önünde “üç büyük oyuncu” var.

Atakan Özyurt, Fatih Yasin ve Bilal Hancı…

Son saydığım isimlerin kim olduğunu merak ediyorsanız çok kısa ve net bir şekilde izah edelim. Bu genç arkadaşlar çektikleri videolarla sosyal medya üzerinden kendilerince şöhreti yakalamış bir kaç isim.

Bu konu hakkında Hürriyet gazetesi Cengiz Semercioğlu “Filmin afişini görünce içim sızladı!” başlığı ile köşesine taşımış ve yapımcıya müthiş bir şekilde giydirmiş. Semercioğlu köşesinde “Yahu Metin Akpınar’ın sahnede yuttuğu tozu bu çocukların üzerine döksen altından kalkamazlar” diyerek tepkisini ve düşüncesini kaleme almış.

İşin en komik tarafı hadi afiş fotoğrafında bu kadar ünlü ismi arka planda tutup üç fenomeni aldınız da bu üç ismin adını en tepeye koymak neyin nesi. Metin Akpınar,
Metin Akpınar, Cihan Ünal, Erkan Can, Güven Kıraç, Perihan Savaş, Erhan Yazıcıoğlu, Selahattin Taşdöğen gibi isimleri küçük puntolarla yazmak neyin fesi…

Filmin konusu ise ; kız arkadaşıyla evlenebilmek için onun kayıp babasını bulmaya çalışan genç bir adam ile arkadaşlarının hikayesini konu alıyor. Atakan’ın sevgilisi Buse zengin bir kadındır, bu nedenle ailesi de evleneceği erkek konusunda çok seçicidir. Buse’nin dedesi bu evliliğe izin vermeyince; Atakan’ın, Buse’nin yıllardır kayıp olan babasının bulup ondan izin istemekten başka çaresi kalmaz. Macera dolu bir yolculuğa atılan genç adama bu serüvende en yakın arkadaşları Fatih ve Bilal eşlik eder. Kendilerini bir anda Antalya’da bulurlar ve işler iyice karışır.

Her ne olursa olsun bu yukarıda isimlerini saydığımız usta oyuncular belli ki filmin konuk oyuncuları olarak da bu filmde rol almış olsalar dahi, onların görüntüleri ön planda, isimleri üstte büyük puntolarla olmalıydı.

Atakan Özyurt, Fatih Yasin ve Bilal Hancı ile bu film gişe yapar diye düşünülmüş olsa bu kadar usta oyuncu bir araya getirilmezdi.

HABER : Kamil HIZER /Magazinname.com

Bir yanıt yazın