Habertürk ekranlarında yeni yellenme faciası

Habertürk ekranlarında üçüncü kez osuruk faciası yaşandı.

Habertürk Tv. ekranlarında son günlerde arka arkaya canlı yayınlarda yellenme vakalarına bir yenisi daha eklendi.

Daha önce Veyis Ateş’in sunduğu 2 programda yellenme vakası yaşanmış ve sosyal medyada o günlerde en çok konuşulan konulardan biri canlı yayında kimin yellendiği olmuştu. Dün ekranlara gelen Fatih Altaylı’nın sunduğu programın konukları Prof. Dr. Celal Şengör ve Prof. Dr. İlber Ortaylı konuk olarak katılırken yine canlı yayında bir yellenme olayı daha yaşanırken yine akıllara aynı soruyu getirdi “Canlı yayında yellenen ünlü kişi kim?”

HABERTÜRK’TE YAŞANAN YELLENME VAKALARI

1. VAKA

İlk yellenme vakası Veyis Ateş’in sunduğu programa Nedim Şener, Gürkan Hacır, Adil Gür ve Mete Yarar’ın konuk olarak katılmışlar ve canlı yayınlana  programda duyulan osuruk sesi herkesi şaşırtmıştı.

 

2.VAKA

Yine Veyis Ateş’in sunuculuğunu yaptığı programına konuk aldığı Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektör Yardımcısı Kemalettin Aydın ile Ankara Üniversitesi Öğretim Üyesi Necmettin Ünal’ın programda bir osuruk faciası daha yaşanmıştı.

3. VAKA FATİH ALTAYLI’NIN PROGRAMINDAN

Şimdi ise 3. canlı yayında yellenme vakası yaşandı.

Fatih Altaylı’nın sunduğu programda yaşanan üçüncü osuruk faciasında bu sefer programın konukları olan  Prof. Dr. İlber Ortaylı ve Prof. Dr. Celal Şengör evlerinden bağlanmıştı.

İŞTE O ANLAR

Kamil Hızer / Magazinname.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir