Güzellik yarışmasında haksızlık!

Sırtındaki ameliyat izi madem yarışma için engel teşkil ediyordu, o zaman neden kayıt ücreti alınıp yarışmaya dahil edildi?.

Bir yarışma yapacaksınız. İsmine Türkiye’yi ekleyeceksiniz. Ama adaletli olmayacaksınız. Aslında alenen yazmayı çok isterdim isminlerini , kendilerini , yüzlerini fakat biz onlar değiliz. Oraya katılan gençlere hayal kırıllığı yaşatmayız.

Bir güzellik yarışması son eleme Bir otelde yapılmakta. Toplam 20 erkek belki de 18 erkek ve bayan gelmiş elemeye. Saat 13:00 başlayan eleme saat 7 de bitti ve değil yiyecek iki lokma vermek su dahi vermediler ve tüm gençleri bir odaya kitledirler.

Moda isimlerinden çok önemli biri , yılların eskitemediği Taş bebek jüriler arasında.

Birini övmek için söylemiyorum ama bazı yarışmacı çocukları bırakın güzellik yarışmasını Intagram’a resim koysalar like almazlar. Yarışmaya katılan Batuhan Hamza Aslan 1,80 boylarında sarışın , ela gözlü ve güzel fizikli gerçekten yakışıklı bir genç. Yarışma şartnamesinde yazmayan İngilizce bilmesi , lise mezunu olmaması ve sırtında skolyoz ameliyatından dolayı boyundan beline kadar bir iz var. Bunlar yarışmacı olmak için 150 tl verirken hiç sorun olmamış. Artık toplamda kaç kişi başvurduysa bilemeyiz tabiki. Bu çocuk 18 kişinin ön elemeye geldiği bir organizasyon dan tek başına eleniyor. Neden ? Beğenilmedi mi ?
Seçilenleri görseniz yok artık dersiniz. Sebep yeterli değil. Neye ? Sırtında ameliyat izi var ? Vay vay vay


Siz 19 yaşında bir gencin öz güvenini nasıl yıkarsınız ? Siz hangi akla hizmet bunu yaparsınız. Söz taktir sizin girin bakın bakalım.

Yarışmacı adaylarına bir de bu gence… Batuhan Hamza Aslan , sen üzülme kimsede senin özgüvenini yıkmasın sana görünen köy kılavuz istemez diyen taş bebek doğru demiş , sen iyisin ve o yarışmaya laik değilsin.

Bir yanıt yazın