Fırat Uzer “Geleceğe Bir Sen Bırak” adlı eserini kitapseverlerle buluşturdu

Dönüşüm vaktinin geldiğini hatırlatan “Geleceğe Bir Sen Bırak”, Fırat Uzer’in kaleminden okurlarıyla buluşuyor. “Geleceğe Bir Sen Bırak”, derin bir nefesin ardından çıkılacak kişisel ve huzur dolu bir yolculuğa davet ediyor.

Fırat Uzer “Geleceğe Bir Sen Bırak” adlı eserini kitapseverlerle buluşturdu

Aile danışmanı, sosyolog, motivasyon konuşmacısı ve fütürist Fırat Uzer, “Geleceğe Bir Sen Bırak” kitabıyla umut, mutluluk ve kendini dönüştürerek yeni bir hayata başlamaya yönelik sade ama duygu yüklü satırlarıyla dikkat çekiyor.

 

Güçlü bir şekilde alınan nefesin ardından değişime hazır hissedecek okurlarını, “Geleceğe Bir Sen Bırak” ile zevkli bir yolculuğa çıkaran Fırat Uzer; affetmenin bilinip bilinmediğini sorgularken; unutulan bir davranış olan teşekkür etmeyi bir kez daha gündeme getiriyor. Koşulsuz sevginin önemi üzerine durulan kitapta; hayat koşturmacasında savrulan duygular, incelikler, küçük ama mutlu eden sözler yeniden hatırlatılıyor.

 

Fırat Uzer yayımlanan “Geleceğe Bir Sen Bırak”, adlı kitabında okurlarına huzurlu bir yolun kapılarını aralarken; aynı zamanda bireysel bir dönüşümün ilk adımını atmayı vadediyor.

 

 

Kitap Hakkında

“O zaman tüm bedenimizi ve ruhumuzu bu dönüşüm için kodlamaya hazırlıyor ve sihirli olan sözü haykırmaya başlıyoruz: ‘Dönüşüm sırası bende!’

 

Şunu unutmamakta fayda var: Neye dönüşeceğimiz çok ama çok önemli. Anahtarları doğru kullanarak yolumuzu belirlemeli ve sonuca ulaşabilmeliyiz.

 

İçindeki inançla birlikte… Bu kitabı okumayı tamamladığında…

 

Beyninde dalgalanmayı hissediyorum. Gözlerini kapat, derin nefesini al ve içinde tut. Beş saniye sonra o nefesi bedeninden çıkartarak değişime hazır olduğunu hisset.

 

Çünkü dönüşüm sırası sende…”

@kamilhizer
@magazinnameoffical

 

Bir yanıt yazın