Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul °C
Magazin Name

Duyguların Birleştiği Yeri Bana Sorun

Dj.Süleyman Zümrüt “Müzik, aşkın ve insani duyguların en güzel tercümanıdır” şiarını kendine ilke edindi…

Basın Danışmanlığı
05.11.2018
A+
A-

Müzik ruha hitap ederken kulaklar notaları duygulara nakşeden birer vasıtadır. Nağmeleri önce duyarsınız, sonra o nağmeler  bilinçaltınızın derinliklerinden kimi zaman unutulan, kimi zamansa gün yüzüne çıkmayı bekleyen hislerinizi ortaya çıkarır.

Muhteşem Süleyman bu yüzden yaptığı işe sevdalı. O, ruhsal durum ve ortamsal pozisyonları iyi analiz ederek, yerli ve yabancı, yeni ve eski, popüler ve nostaljik müzikleri kulaklara eriştirmeyi kendine amaç edinmiş ender rastlanan bir DJ, bir müzik adamı.

Neşeyi, hüznü, coşkuyu ve aşkı anlatan şarkılar hayatın birer anekdotlarıdır. Hangimizin bir şarkıyla anmadığı hatırası yoktur ki? İşte bu şarkıların seçimi de en az söylenmesi kadar önemlidir.

Süleyman Zümrüt, 1993 yılında Marmaris’te ‘Salon Bar’da başladığı müzik hayatını Radyo’da, Do-Re-Mi müzik evinde İhsan Sevim’le beraber devam ettirmiş, birçok popüler mekânda, ünlü ve dönemin önemli müzik insanlarıyla çalışarak başarıyla sürdürmüş, donanımlı ve birikimli bir alt yapıya sahip olmak için eğitim almış. Zaman zaman müzik eğitmenliği de yapmış, özellikle ‘Altın Adımlar’ müzik okulunda Erdal Çetin’le birlikte çalışarak birçok ismi müzik dünyasına kazandırmış. Hâlen birçok ünlü ismin danışmanlığını ve eğitmenliğini yapıyor.

“Müzik, aşkın ve insani duyguların en güzel tercümanıdır” şiarını kendine ilke edindiğini, her ne kadar meslek olarak icra etse de, aslolanın müziği sevmek olduğu fikrini benimsediğini söylüyor.

Sözün kısası, aşk ile icra edilen her iş başarıya gebedir ve o da başarısının sırrını buna bağlıyor.

Kamil HIZER / Magazinname.com

Kamil Hızer / Magazinname.com

@kamilhizer

@magazinnameoffical

REKLAM ALANI