Dilber şarkısına büyük ambargo!

Dilber şarkısına büyük ambargo!

” Dilber ” 1 milyon TL’lik teklifi reddetti

 

 

İnci Taneleri dizisi ile biranda şöhret olan ” Dilber evin barkın yok mu” şarkısına dizinin yapımcısı tarafından ambargo koyulduğu ortaya çıktı. Başka bir sanatçı tarafından ” Dilber ” şarkısı için gelen 1 milyon TL’lik düet teklifini şarkıcı Erkal Sonel’in ambargo yüzünden reddettiği öğrenildi.

 

 

DurakMedya’dan Mustafa Barış Durak’a konuşan ses sanatçısı Mustafa Sezgin ,Erkal Sonel’e ‘ Dilber ‘ şarkısı için teklif yaptığını ama dizi yapımcısı tarafından ambargo koyulduğu için red cevabı aldığını açıkladı. Son dönemin en popüler şarkısı için 1 milyon TL’lik teklif yaptığını söyleyen Sezgin red cevabı ile üzüldüğünü söyledi. Sezgin ” Dilber şarkısını okumak ve Erkal Sonel ile düet yapmak istediğimizi şarkıcının menajerine ilettik. Ama ne yazık ki şarkıya dizi yapımcısı ambargo koymuş. Hiç bir şekilde başka bir projede kullanılmayacağını dizi bitene kadar bu yasağın devam edeceği bize söylendi. 1 milyon TL’lik teklifimize rağmen kabul etmediler. Bizde başka şarkı seçmek zorunda kaldık” dedi.

 

” Dilber Evin Barkın Yok Mu ” zirvede

 

Öte yandan diziyle popüler olan şarkı YouTube, Spotify ,Apple Music gibi dijital platformlarda zirvede yerini alırken, TikTok gibi sosyal medya uygulamasında ise en çok paylaşılan şarkı oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir