Damla Güleç ekranlara geri dönüyor

Selana dizisinin küçük yıldızı Damla Güleç uzun yıllar sonra sinema ve televizyon ekranlarına dönüş hazırlığı yapıyor...

Bir dönemin en çok izlenen dizilerinden biri olan ATV ekranlarında yayınlanan “Selena” dizisinde sevilen oyuncularından Damla Güleç ekranlara tekrar merhaba demeye hazırlanıyor.

Damla Güleç “Selena dizisinin çekildiği dönemlerde eğitimi ile oyunculuk arasında tercih yapması gerektiğini ve tercihini eğitimden yana kullandığı için oyunculuk kariyerine ara vermek zorunda kaldığını”ifade etti.

Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra tekrar en büyük aşkım dediği oyunculuğa dönüş yapmak için kolları sıvayan Güleç bu zaman zarfında temel oyunculuk ve drama eğitimi aldığını da sözlerine ekledi.

Son dönemde ekranlara gelen dizileri ve vizyona giren filmleri büyük bir dikkatle takip ettiğini söyleyen Damla Güleç her projede kendime katabileceğim bir şeyler olduğunu düşündüğünü artık kendisinin de bu ekranlarda boy göstermesi gerektiğine inandığını, kendisine teklif edilecek her rolün hakkını vereceğine emin olduğunu söyledi.

Hayatında oyunculuktan sonra diğer aşkının da müzik olduğunu söyleyen Güleç aynı zamanda yabancı dil eğitimi aldığını ve ilerleyen zamanlarda bu eğitiminde oyunculukta kariyerine katkılar sağlayacağını düşünüyorum dedi.

Damla Güleç “Önümüzdeki aylarda Ege bölgesinde çekilecek bir komedi filminde rol alacağını müjdelerken bu sinema filmi sayesinde çıkış yapacağına emin olduğunu, filmin yapım, yönetim ve kadrosunun son dönemin en iyi ekiplerinden biri olduğu için kendisine yapılan bu teklifi düşünmeden kabul ettim”dedi.

Kamil HIZER / Magazinname.com

Bir yanıt yazın