Berkay Ören’in yeni şarkıları sevenleriyle buluştu

Sosyal medya fenomeni Berkay Ören, 'Tanım', ‘Fay’ , ‘Ani’ isimli 3 adet şarkı çıkarttı ve milyonlar tarafından dinlendi.Çok iyi dönüşler ve yorumlar elde ettiğini,böyle parçaların sürekli devam edeceğini belirtti.

Berkay Ören’in yeni şarkıları sevenleriyle buluştu

Sosyal medya fenomeni Berkay Ören, ‘Tanım’, ‘Fay’ , ‘Ani’ isimli 3 adet şarkı çıkarttı ve milyonlar tarafından dinlendi.Çok iyi dönüşler ve yorumlar elde ettiğini,böyle parçaların sürekli devam edeceğini belirtti.

1997 yılında Zonguldak’ta dünyaya gelen Ören,müzisyenlik ve oyunculuğun yanı sıra moda tasarım sektöründe eğitim alıyor. Sosyal medyada üzerinden aktif olarak paylaşım yapan ve sesini her geçen gün daha fazla duyurmayı başaran genç müzisyenin kısa sürede 100 bine yakın takipçisi oldu.
Bunun yanı sıra birçok sosyal medya projesinde yer alan ve takipçilerine sevgiyle bağlı olan Berkay Ören,yaptığı son şarkılarından ‘Fay’ isimli yaptığı şarkı ile gündeme geldi. Şimdilerde yeni şarkısının çalışmalarını yapan Berkay Ören ilgiden çok memnun olduğunu ve yeni projelerin hiç bitmeyeceğini dile getirdi.

Bir yanıt yazın