Aylin Taşar ve Barış Özkırış ikilisinden “Labirent”

Aylin Taşar ve Barış Özkırış hazırladıkları yedi şarkılık projenin altıncı şarkısı olarak “Labirent” i seçti.

Aylin Taşar ve Barış Özkırış ikilisinden “Labirent”

Ünlü besteci Aylin Taşar ve Barış Özkırış’ın müzikal birlikteliği “Labirent” adlı yeni single çalışması tüm dijital platformlarda müzikseverlerle buluştu.

Aylin Taşar geçtiğimiz dönemlerde Ajda Pekkan, Bengü, Hande Yener ve Nilüfer gibi Türk pop müziğinin büyük seslerine şan eğitmenliği yaparken daha öncede söz yazarı ve şarkıcı Barış Özkırış ile “Hayal” adlı bir şarkıda beraber olmuşlardı.

Türk pop müziğine farklı bir soluk getirmek için bir araya gelen Aylin Taşar ve Barış Özkırış hazırladıkları yedi şarkılık projenin “Hayal”, “Ayin”, “Gece Hayvanları”, “Harbiye” ve “Tekdüze” adını verdikleri teklilerini geçtiğimiz aylarda yayınlayan başarılı ikili, projenin altıncı şarkısı olarak “Labirent” i seçti.

“Labirent” Pandemiyi Anlatıyor!…

Sözleri Barış Özkırış tarafından pandemi öncesinde yazılan şarkının bestesi Aylin Taşar imzası taşıyor. Mert Tunçmakas ’ın aranjörlüğünü yaptığı şarkının klip yönetmenliğini ise Fuzule Tezcan üstlendi. Proje için Bora Gökhan’ın objektifine poz veren ikili, “Labirent”in pandemi dönemini anlatmasıyla bir nevi kehanet niteliğinde bir şarkı olduğunu belirtti.

Bir yanıt yazın