Yolcu360’dan hayvanseverleri mutlu edecek proje!

Yolcu360’dan hayvanseverleri mutlu edecek proje!

Binlerce aracı aynı platformda misafirleri ile buluşturan araç kiralama platformu Yolcu360, 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü kapsamında “Can Dostlarımız için Yoldayız” projesini başlattı.

Daha önceki yıllarda da kedi evleri ve sokak hayvanlarını besleme etkinlikleri düzenleyen Yolcu360, 4 Nisan’da başlayan yeni projesi ile Hayvanları Çaresizlikten ve İlgisizlikten Koruma Derneği’ne (HAÇİKO) 13 ilde 3 ay boyunca ücretsiz araç desteği sağlayacak.

Erzincan, Şanlıurfa, Malatya, Şırnak, Sakarya, Van, İzmir, Çanakkale, Balıkesir, Bursa, Ankara, Samsun ve İstanbul’da HAÇİKO ekipleri; Yolcu360’ın sağladığı araçlarla minik dostlarımıza sevgi ulaştıracak. Yolcu360 ve HAÇİKO logolu araçlar, sokaktaki sahipsiz canlarımız için mama, sağlık, bakım ve barınma desteği sunacak.

Yolcu360, hayvanları koruma konusunda toplumu bilinçlendirmek amacıyla blog sayfasında da faydalı içeriklere yer veriyor. Platformun blog sayfasında, yolda bir aracın hayvana vurarak kaçtığını gördüğünüzde ne yapmalısınız, işkenceye maruz kalmış veya kaza geçirmiş bir hayvan gördüğünüzde nereye başvurmalısınız gibi sorular yanıt buluyor.

Yolcu360 hakkında bilgi ve araç kiralama seçenekleri için www.yolcu360.com ve  www.yolcu360.com/blog adresleri ziyaret edilebilir, Yolcu360 mobil uygulaması indirilebilir ya da 0850 360 5 360 numaralı Yolcu360 Misafir Merkezi aranabilir.

Bir yanıt yazın