Yılın yerli E-ticaret oyun platformu ödülü Oyunfor’un

Uluslararası 85’i aşkın oyun firmasının Türkiye yetkili satıcısı olan dijital oyun mağazası oyunfor.com, Uluslararası Elmas Ödülleri'nde Yılın Yerli E-Ticaret Oyun Platformu ödülüne layık görüldü.

Yılın yerli E-ticaret oyun platformu ödülü Oyunfor’un

Uluslararası Elmas Ödül Töreni, iş ve sanat dünyasından önemli isimlerin katılımıyla 6 Haziran 2022’de Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de gerçekleşti. Burcu Esmersoy’un ve Yavuz Seçkin’in sunuculuğunu yaptığı gecede Yılın Yerli E-Ticaret Oyun Platformu ödülünü oyunfor.com aldı.

Marka, iş, sanat ve medya dünyasından birçok ismin katıldığı ve ödül kazandığı 2. Uluslararası Elmas Ödül Töreni’nde, Türk müziğinin sevilen isimleri Demet Akalın ve Öykü Gürman konser verdi. Loca Orkestrası ve dans ekibi de bu özel gecede yer aldı.

Ratel Medya ve Luna Medya organizatörlüğünde gerçekleşen Uluslararası Elmas Ödül Töreni, her biri kendi sektöründe uzman olan jüri üyeleri tarafından belirlenmiş olan iş, sanat ve medya dünyasının ödül kazanan isimleri, ödüllerini Burcu Esmersoy’dan ve Yavuz Seçkin’den aldı.

2. Uluslararası Elmas Ödül Töreni’nde, global bir marka olma yolunda ilerleyen Oyunfor.com, Yılın Yerli E-Ticaret Oyun Platformu seçildi. Ödülü oyunfor.com adına Oyunfor Genel Müdürü Mehmet Dumanoğlu aldı. Dumanoğlu konuşmasında ¨Bu ödülü kazanmamızda katkısı olan tüm iş arkadaşlarıma, iş ortaklarımıza ve bizi her platformda destekleyen Oyunfor kullanıcılarına teşekkür ediyorum.¨ dedi.

Bir yanıt yazın