Gülşah Erol’un yeni şarkı lansmanına ünlü isimlerden büyük sürpriz

Başarılı müzisyen Gülşah Erol, caz ve klasik müziği modern bir kompozisyonla buluşturduğu ikinci stüdyo albümü “Jazz for My Little Cello”nun lansman konserini Babylon’da gerçekleştirdi.

Gülşah Erol’un yeni şarkı lansmanına ünlü isimlerden büyük sürpriz

Besteci, yorumcu ve çellist Gülşah Erol, kendi ruhunu yansıtan tınıları müzik dünyasıyla buluşturduğu ve ortak yapımcılığını Kenan Doğulu’nun üstlendiği albümünün lansman konserinde sevenlerine müzik ziyafeti yaşattı. Gülşah Erol’a; Kenan Doğulu ve İlker Aksungar’ın konuk sanatçılar olarak sahnede eşlik ettiği gecede sürpriz anlar yaşandı.

Konserini; piyanoda Kaan Bıyıkoğlu, trompette Efe Gazi, kontrabasta Enver Muhamedi, davulda Burak Cihangirli’nin yer aldığı başarılı orkestrasıyla başlatan Gülşah Erol dinleyicileri büyüledi. Sanatçının albümündeki şarkıların yanı sıra yeni bestesi New World’ü de ilk kez çaldığı konserin finalinde konuk sanatçı olarak sahneye çıkan Kenan Doğulu ise; Gülşah Erol ve Kaan Bıyıkoğlu ile kendisi için büyük anlam taşıyan, babası Yurdaer Doğulu’nun şarkısı “Haykırış”ı Kaan Bıyıkoğlu’nun aranjesi ile ilk kez seslendirdi. Duygu ve keyif dolu anların bir arada yaşandığı gecede konuk sanatçı Kenan Doğulu, tüm ekiple birlikte “Tutamıyorum Zamanı”yı de seslendirerek sahneden indi. Sahnedeki keyifli anların devamında Gülşah Erol’un canlı çellosu üzerine İlker Aksungar’ın çaldığı elektronik altyapılarla birlikte müziğin ritmi artarak lansman konserinin “after party”si başladı.

Kendi tasarımı olan kostümüyle sahne aldığı sürprizlerle dolu bir konserle sevenlerine konuklarıyla birlikte romantik, enerjik ve dinamik bir gece yaşatan Gülşah Erol’un albüm lansman gecesi, İlker Aksungar’ın DJ performansıyla sonlandı. Konseri dinlemeye gelen Beren Saat, Kenan Doğulu ile birlikte Gülşah Erol’u konser bitimi kuliste ziyaret ederek başarılı albümü ve konseri için sanatçıyı tebrik etti.

Bir yanıt yazın